Bayraktar Otomotiv 2016

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Bayraktar Otomotiv

 
Bayraktar Grubu, 2008 yılından bu yana otomobil perakendesi alanında önemli yatırımlara imza atıyor. İstanbul, İzmir, Ankara’daki Bayraktar Otomotiv perakende merkezleri, müşteri memnuniyeti ilkesi ile grup bünyesindeki otomobil markalarının satış, satış sonrası servis hizmetleri, yedek parça ve ikinci el hizmetlerini Bayraktar Grubu güvencesi ve uzmanlığı altında sunuyor.

İlk perakende noktası olan Bayraktar Otomotiv İzmir 2008 yılında açıldı. Şubede Subaru ve Citroën markalarının satış, satış sonrası servis hizmetleri, yedek parça ve ikinci el hizmetleri veriliyor. İzmir şubesinde Infiniti markası için satış sonrası hizmetleri de veriliyor.

2009 yılının Eylül ayında hizmete giren Bayraktar Otomotiv İstinye şubesinde; Subaru, Citroën ve Infiniti markalarının satış, satış sonrası servis hizmetleri, yedek parça ve ikinci el hizmetleri veriliyor. 

2011 yılında Bayraktar Otomotiv Çekmeköy ve Bayraktar Otomotiv Ankara şubeleri hizmete girdi. Merkezlerde Citroën ve Subaru markalarının satış, satış sonrası servis hizmetleri, yedek parça ve ikinci el hizmetleri veriliyor. Ankara şubesinde Infiniti markası için satış sonrası hizmetleri de veriliyor.