BDO Denet

Denetim Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1981

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.bdo.com.tr

Adres

Eski Büyükdere Caddesi Park Plaza Kat 4 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Hakkımızda

  BDO Denet, yerli ve yabancı kuruluşların bağımsız denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir danışmanlık kuruluşudur.

DENET Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ünvanıyla 1981 yılında kurulan şirketin ortakları, daha önceleri Maliye Bakanlığı'nda hesap uzmanlığı görevinde bulunmuş, Yeminli Mali Müşavirlik belgesini haiz kişilerdir.

Şirket 1993 yılında, BDO Global'in üyesi olmuştur. BDO Global, 162 ülkede 80.000'i aşan çalışanıyla Dünya sıralamasında 5. olan denetim ve danışmanlık kuruluşudur. 

Bu oluşumla BDO DENET, ülke gerçekleri, mevzuat ve uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimlerin, evrensel standartlar ve deneyimlerle birlikte değerlendirilebildiği bir konuma gelmiştir.

BDO DENET, halen İstanbul ve Türkmenistan bürolarındaki 200'ü aşan çalışanıyla  Bağımsız Denetim, Vergi Hizmetleri & Hukuk Danışmanlığı, Kurumsal Finansman & Yönetim Danışmanlığı, Muhasebe ve Raporlama Hizmetleri, Turizm Danışmanlığı, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı, Eğitim ve Yayıncılık alanlarında hizmet vermektedir.