BESTMODE TEKSTİL

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

 

BESTMODE TEKSTİL

Bestmode tekstil hazır giyim sektöründe tasarım, üretim ve pazarlama alanındaki faaliyetleri ile ülkemizin önde gelen kurumlarından biridir.

1987 yılından itibaren Avrupa’nın çeşitli ülkelerine (Almanya,Danimarka,Fransa vs) ihracat yaparak imalata başlamıştır.

1994 yılından itibaren kendi markamız olan ‘MASİMAR’ adı altında erkek örme üst dış giyim ve triko koleksiyonumuz ile Rusya ve Balkan ülkelerine üretim yapmaya devam etmiştir. 2003 yılında ‘VALENZA’ çocuk örme ve dokuma dış giyim markası BESTMODE’nin yeni markası olarak çalışmaya başladı. Benzersiz üstün kaliteli üretimi ve çocuk sağlığını dikkate alan koleksiyon yaklaşımıyla ‘Valenza’ kısa sürede ülkemizin tercih edilen çocuk giyim markaları arasında yerini almıştır. 2008 yılında ‘Masimar’ hizmet ve ürün sunduğu pazarlardan gelen talep üzerine üretmiş olduğu erkek giyim koleksiyonuna alt dış giyim grubu (denim, şort, kapri v.b.) ve gömlek grubu da eklemiştir. Masimar titizliği ve kalite anlayışı ile üretilen denimlerde özellikle, kullanıcının rahat olmasını sağlayan tasarımlar, ince detaylarda ortaya konulan stil sahibi tavır ile harmanlamaktadır. Firmamız her zaman sunduğu ürünün daha iyisini yapmayı kendine ilke edinmiştir. Bu anlayış doğrultusunda 5000 m² alan üzerine kurulu tesisimizde tasarım, üretim ve satış sürecini kendi bünyemizde koordine ederek; ürün ve hizmet kalitesini aynı paralellerde ve yüksek standartlar içerisinde tutmaktayız.

Masimar doğru tasarımın, ancak doğru kalite ile şekillenen önemli bir iletişim yöntemi olduğunun farkındadır ve tasarladığı koleksiyonlar fikri temele dayalı olarak oluşturulur. Masimar’da tasarım süreci kullanıcısını boğan dekoratif detaylardan mümkün olduğunca uzak tutulur. Bu sayede günlük kullanım için rahat kalıplar teşkil eden ve farklılığını ince detaylarda sergileyen ürünler ortaya çıkmaktadır. Her zaman mutlak kullanımı hedef alan sakin çizgiler içerisinde koleksiyonumuzu biçimlendiririz.

Ürün yelpazemizi ve pazarımızı genişletmek için yaptığımız çalışmalarda atılan adımları takip etmekten çok, yenilikçi yaklaşımlar sunarak ilerlemeyi tercih etmekteyiz. Bestmode tüm markalarında taklit eden değil, taklit edilen olmak üzere çalışmaktadır.