Beyçelik Gestamp Otomotiv Sanayi A.Ş

Otomotiv

Genel Bilgiler

Beyçelik Holding iştiraklerinden Beyçelik Gestamp 2007 yılında İspanya merkezli Gestamp Automocion ile Beyçelik’in yüzde 50 oranında ortaklığı sonucu kurulmuştur. Otomotiv Yan Sanayi Metal Sektöründe kalıp, teçhizat ve komponent tasarlayan, geliştiren ve üreten Beyçelik Gestamp 5 lokasyonda 7 fabrikasıyla 141 bin metrekare alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Beyçelik Gestamp  innovatif ürünler tasarlayarak daha güvenli ve daha hafif araç tasarımlarına destek olmakta ve buna bağlı olarak insan güvenliğinin artırılması, enerji tüketimlerinin azaltılması ve çevrenin korunması ana ilkeleri ile çalışıyor. 2009 yılında alanının ilk Ar-Ge Merkezi’ni kuran Beyçelik Gestamp 2017 yılında Tasarım Merkezi Belgesi de almıştır. Kalıp ve ürün tasarım-imalatı ile sac şekillendirme –montaj konularında yeni ürün ve teknolojilerin geliştirildiği Ar-Ge Merkezi’nde ana sanayi ile ortak çalışmalar, yenilikçi tasarımlar, endüstri 4,0 uygulamaları, ileri üretim yöntemleri tasarımı ve yeni teknoloji üretim çalışmalarında bulunulmaktadır.
 
Vizyonumuz:
Ulusal ve uluslararası pazarda, otomotiv yan sanayi metal sektöründe kalıp tasarım ve imalat ile gövde ve şasi parça üretimi alanlarında liderliğimizi sürdürmek, müşteri memnuniyetini arttırarak dünya klasında üretim ve yönetim süreçlerine sahip bir firma olmak.
 
Misyonumuz:
Mükemmellik ve sürekli iyileştirme kültürünü tüm süreçlerimize yansıtarak gelişen teknolojileri sahiplenerek sektörümüzde tasarım ve üretim yeteneklerimizle lider firma olmak ve rekabet gücümüzü arttırarak toplumun, çevrenin, çalışanların ve tüm paydaşların memnuniyetini sağlamaktır

Değerlerimiz:
Müşteri Odaklılık
Güvenilir Olmak
İnsana Saygılı Olmak
Çevreye Saygılı Olmak
Sürekli İyileştirme
Dinamik Olmak
Ekip Ruhu ile Çalışmak
İşbirliği Odaklılık
Yenilikçilik
Etik Değerlere Bağlılık

 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

KURULUŞ YILI

1976