Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 15.00

Kuruluş Yılı

1980

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.beytturk.com

Adres

-

Hakkımızda

Temelleri 1980 yıllarına dayanan, taahhüt ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren Beyttürk İnşaat, ulusal ve uluslararası deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Yapmış olduğu yabancı ortaklıklar ile hızlı bir büyüme kat eden Beyttürk İnşaat bünyesinde Bahrain Investment, Dünya İnşaat, Gulf Turkey, Nuren Turizm ve Khaleejturk Grup şirketleri yer almaktadır.

Beyttürk İnşaat uluslararası birçok firmayla ortaklık anlaşmaları düzenleyerek portföyünü ve faaliyet alanlarını genişletmektedir. Bununla birlikte İstanbul, Bursa ve Yalova'da gerçekleştirdiği projeler özellikle Körfez Ülkeleri yatırımcıları tarafından büyük talep görmektedir. Yalova’da Dreamland , Mia Thermal, Beytepe Konakları, Beytepe Plus ve Çınarcık’ta Beyttürk Orman gibi projeler Yalova’ya değer katan projeler arasında yer almaktadır.

Beyttürk İnşaat başta Körfez ülkeleri olmak üzere uluslararası pazarda kazandığı deneyimle inşaat sektöründe uygulanan birçok yeniliğe öncülük etmektedir. Büyüme hedefini ağırlıklı olarak Körfez ülkelerine yönelik belirleyen şirket yatırım fonları ve holdingler ile stratejik ortaklıklar gerçekleştirerek Türkiye’de inşaat projelerini üretmek ve tamamlamak üzere faaliyetlerine devam etmektedir. Bunun dışında turizm, ithalat ihracat, gayrimenkul pazarlama ve IT teknoloji alanlarında da çalışmaları mevcuttur.

Beyttürk Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren projeleri ile ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.