Bimser Çözüm Yazılım Tic.A.Ş.

Yazılım, Danışmanlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1998

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.bimser.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

 

Bimser Çözüm Yazılım Tic.A.Ş.

 

Bimser Çözüm Yazılım Tic.A.Ş. 1998 yılında müşterilerinin kurumsal düzeyde verimliliklerini arttıracak iş süreci otomasyon yazılımları geliştirmek amacıyla İzmit’te kurulmuştur. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’na taşınan Bimser Çözüm’de halen 50 yazılım uzmanı ve danışman olmak üzere toplam 100 personel çalışmaktadır.

 

Ürettiği BOYS- Bakım Yönetim sistemi, QDMS- Entegre Yönetim Sistemi, eBA– İş akış Yönetim Sistemi, Ensemble- Süreç ve Performans Yönetim Sistemi çözümleri halen çoğu Türkiye’nin ilk 500 şirketi listesinde yer alan 300’ ü aşkın kuruluşta 190.000’ i aşkın uç kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

 

Bimser Çözüm Turquality programı kapsamında Yazılım/Lisans ve Bilişim Danışmanlığı konusunda 3.grupta akreditedir.  Microsoft ile Gold Certifed Partner, Oracle ile Partner ve Logo Yazılım ile Stratejik İş Ortağı olarak faaliyet gösteren Bimser Çözüm 2006 yılından başlayarak ihracata başlamış, Azerbaycan, Dubai, Gürcistan’ a yazılım ihracatı gerçekleştirmiştir.

 

Ürünler:

 

BOYS - Varlık Yönetim Sistemi: Bina ve ekipmanların periyodik ve arızı bakımlarının yönetildiği bir çözümdür. Aralarında çok sayıda fabrika, rafineri, enerji santralleri, bina, hastanenin olduğu 80’i aşkın kuruluşta kullanılmaktadır.

 

QDMS  -  Entegre Yönetim Sistemi: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/TS 16949, ISO 27001 vb. gibi Yönetim Sistemi standartlarının gerektirdiği her türlü faaliyetin otomasyonunun sağlayan web tabanlı bir yazılımdır. Halen 165 kuruluşta kullanılmaktadır.

 

eBA – İş Akış Yönetim Sistemi : kurumlarda gerçekleştirilen iş süreçlerinin otomasyonuna yönelik geliştirilmiş, kullanımı ve devreye alınması kolay, ölçeklenebilir bir iş akış yönetimi çözümüdür.

Halen 70’i aşkın kuruluşta kullanılmaktadır.

 

ENSEMBLE-  Süreç ve Performans Yönetim sistemi : kurumsal düzeydeki süreçlerin modellenmesi, yönetilmesi ve performanslarının izlenmesi amacıyla geliştirilmiştir. Süreç Performans Yönetimi, Balanced Scorecard modülleri ile Kamu Kurumları için Stratejik Planlama ve İç Kontrol çözümleri bulunmaktadır. Yazılım eBA ve QDMS ile entegre olarak çalışmakta, istenirse kurumsal bilgi sistemleri ile de entegre edilebilmektedir. Halen 30’u aşkın kamu ve özel sektör kuruluşunda kullanılmaktadır.