Bio-gen İlaç

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaBİO-GEN İLAÇ SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

2000 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurulmuş olan BİO-GEN İLAÇ SAN.TİC.LTD. ŞTİ. Türk İlaç Sektörüne ortopedi, fizik tedavi, hematoloji, onkoloji ile hizmet sunmaya başlayarak gastroentroloji, oftalmoloji, endokronoloji ve kadın doğum alanlarını da çalışmalarına ilave etmiştir.

Halen 18 il merkezinde toplamında ise tüm Türkiye'ye yapmış olduğumuz rutin ziyaretlerimizle tıp doktorlarımıza ve dolayısıyla tüm Türk halkına güven ve kaliteyi birlikte sunan hizmetler götürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Bio-gen Ilaç Sanayi olarak misyonumuz, hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve her geçen gün ilerleyen tıbbın gelişimini takip ederek yeni tedavi seçenekleri sağlayan en gelişmiş ürünlerle Sağlık sektörüne katkıda bulunmaktır; bu amaç çerçevesinde hedefimiz iyileştirici niteliklere sahip olan sağlık hizmetlerimizi bu alanda ilerlemeyi ve kariyer yapmayı kendine hedef edinmiş olan mesai arkadaşlarımızla etik kurallar çerçevesinde Türk tıbbına sunmaktır.

VİZYONUMUZ

uluslararası firmaların temsilciliği, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, memnuniyet yaratmadaki kararlılığı, hep daha iyiyi hedefleyen ekibi ve buna katkıda bulunan çağdaş altyapısı

Sağlık sektöründe uluslararası üne sahip firmalarla çalışan Bio-gen İlaç Sanayi olarak benimsemiş olduğumuz vizyon ile kuruluşumuzdan itibaren ürün skalamızı geliştirerek hep daha iyi ve daha kaliteli ürünlerle Sağlık sektörüne hizmet vermek için kısa zamanda kat ettiğimiz yolun aynı doğrultuda daha da fazlasını kat ederek başarılarımızın devamını getireceğiz.

Bu kısa zaman zarfı içersinde ciddi bir başarı yakalayan firmamız yukarıda belirtilmiş olan alanlardan başka alanlarda da faaliyet göstermek ve en iyiyi bu alanlara taşımak amacı ile kayda değer bir performans göstermektedir ve şuna inanmaktadır ki Türk halkının sağlığı üzerinde bir değer bulunmamaktadır.