BOROVALI OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

http://www.borovaliotomotiv.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda

Borovalı Otomotiv, 1993 yılında İzmir’in ilk Toyota Yetkili Bayisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Vefa Borovalı önderliğindeki iş prensibini “mutlu çalışan, mutlu müşteri” olarak belirlemiştir. Bu perspektif doğrultusunda 60 kişilik bir ekiple çıkılan yolda bugün, konusunda deneyimli ve uzman toplam 150 kişilik bir ekip çalışmaktadır. Mayıs 2017 itibarıyla Nissan markasını da bünyesine katmıştır.

Borovalı Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Borovalı Motorlu Taşıtlar A.Ş olarak iki farklı lokasyonda faaliyet göstermektedir.

Borovalı Otomotiv; satış, ikinci el, yedek parça, servis ve sigorta alanlarında verdiği hizmetlerde her zaman “insan odaklı” yaklaşımlar ile ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Yaklaşıkçeyrek asırlık bir süreçte, otomotiv sektöründe kazandığı tecrübeleri, sahip olduğu değerleri, yüksek kalite standartları ve sosyal sorumluluk bilincini harmanlayan Borovalı Otomotiv, gelişimin her alanda süreklilik arz etmesi yönünde adımlar atmaktadır.  Bu inançtan hareketle, önümüzdeki yıllarda da yatırımların hız kesmeden sürdürülmesi hedeflenmektedir.