Borşen Boru San. ve Ticaret A.Ş.

Metal Sanayi

Genel BilgilerBorşen Boru San. ve Ticaret A.Ş.

 

Firmamız, 1979 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

 

Firmamız, sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri standartlara uygun, kendini ispatlamış dünya çapındaki üreticilere imal ettirip stoklamaktadır.

 

Şu anda 18000 çeşit malzemeyi stoklarında bulundurmaktadır. Yüksek stok seviyesi sayesinde sanayimizin her sektörüne anında cevap vererek, işletmelerin durmamasına katkı göstermektedir.

 

Endüstriyel paslanmaz boru , fittings ve vanalar ile teknik spesifikasyonu farklı, ileri  teknoloji  gerektiren ürünler de  stoklarımızda yer almaktadır.   Alfa Laval’in akış ekipmanları ürün grubunda Türkiye genel distribütörü olan  firmamız özellikle paslanmaz çelik hijyenik gıda normu borular, tüm fittings malzemeleri, vanalar ve  tank aksesuarları ürün gruplarında sektörün ihtiyaç duyabileceği ekipmanların tamamını yüksek seviyelerde bulundurmaktadır.

Firmamız yüksek basınç sistemlerinde ve kojenerasyon ile marin sektörünün  hidrolik ve pnömatik hatlarında  ağırlıklı kullanılan Enstrümantasyon tüp fittingsleri ve valfleri, Ham-let Valves & Fittings firmasının temsilciliğine sahip olması sayesinde, yüksek kalitede ve stoktan derhal teslim edebilmektedir.

 

2006 yılı başından itibaren Borşen, müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına kendi fabrikasında Türkiye'de ilk TIG kaynaklı, krom-nikel boru üretimine Başlamıştır.

 

 

Borşen Boru San. ve Ticaret A.Ş.
Fabrika-Merkez: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 20 Y. Dudullu
www.borsenboru.com

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.00

Cumartesi 08.30 - 13.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 50 - 74

Mavi Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

1983