BORTAR HAZIR YEMEK VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

Gıda

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Erzak Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 16.30

Cumartesi: 07.30 - 16.30

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 750-999

Web Site

http://www.bortargroup.com.tr/

Adres

-

Hakkımızda

100 bin kişilik üretim kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük, hizmet kapsamında sigortalattığı 40 bin müşterisiyle Türkiye'nin en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, Toplu yemek ve Catering hizmetleriyle 1993 yılından bu yana İzmir ve Ege bölgesine hizmet vermektedir.

BORTAR Toplu Yemek Fabrikamız, 5600 metrekare kapalı alan, 2000 metrekarelik açık alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 800 kişilik uzman personel kadrosuyla hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, 80 araçlık dağıtım filomuz tarafından 40 bin müşterimize ulaştırılmaktadır. İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uymaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, BORTAR'ın hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.

'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesiyle hareket eden BORTAR, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.