Bürotime Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Diğer

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.burotime.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2000

Adres

Konya 3.Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad.No:5 Selçuklu/Konya

Hakkımızda

Tosunoğulları Mobilya A.Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle 2000 yılında kurulan Bürotime, faaliyete başladığı günden itibaren üretim teknolojisinde gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları, çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla 140.000 m²’lik üretim tesislerinde dünya standartlarında faaliyet göstermektedir.
 
2002 yılında ilk yurt dışı satışını gerçekleştirerek bugün yurt içi ve yurt dışı pazarda toplam 50 ülke ve 150 satış noktası olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapan Bürotime, yeni açılım ve fırsatlar yakalayabileceği ülkelerde yayılmaya ve satış kanallarını konsept mağazalara dönüştürerek kullanıcılarla daha yakından etkileşim kurma gayesini sürdürmektedir.
 
İş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine inanan Bürotime, ofislerdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak; tasarım stratejisini insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve ekosistemi koruyan ürün alternatifleri çerçevesinde kurgulayarak yola çıkmıştır. Benimsediği özgün iş modeli doğrultusunda bayilik sistemi olarak geliştirdiği satış kanallarını, konsept mağazalara dönüştürerek “ulusal marka” olma yolunda önemli bir adım atmış ve 2008 yılında dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı marka geliştirme programı, TURQUALITY sürecine dahil olmuştur.
 
2014 yılında koltuk ve mobilya ürün grubunda Türkiye’de GREENGUARD Gold sertifikası almaya hak kazanan ilk ofis mobilya üreticisi unvanını elde eden Bürotime, faaliyet gösterdiği ofis mobilyaları alanında uluslararası sertifikasyon çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Değişen ofis kavramının geleceğin trendleri ve akıllı teknolojileri ekseninde ne kadar evrilse de insan hayatının bir köşesinde hep var olacağına inanan lider üretici, karşılıklı iletişim ve paylaşım gibi değerlerin çalışanların bir aradayken daha etkili hissedilebileceği duygusunu taşımaktadır. Bürotime için asıl önemli olan, geliştirdiği ürünler ve sunduğu hizmetin insanlığa ve çevreye bir katma değer olarak yansımasıdır.

Kariyer Politikası: Çalışanlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini doğru şekillerde kullanabilmelerini sağlamak ve verimliliklerini artırmak amacıyla tüm çalışanlarımızı birer yetenek olarak değerlendiriyor; yatay veya dikey kariyer fırsatı sağlayarak potansiyellerini açığa çıkaracak şekilde motive etmeye gayret ediyoruz.
 
Sunduğumuz yönetici geliştirme programları ve çeşitli eğitim fırsatları aracılığıyla çalışanlarımızın kendilerini daha iyi tanımalarını ve potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak mutluluklarının, verimliliklerinin ve değerlerinin arttırılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.
 
Sosyal Standartlar (Mesai Saatleri ve Yan Haklar): Konya Fabrika'da Cumartesi günleri 08.30 -12.45 saatleri arasında mesai devam etmektedir.

Konya Fabrika çalışanlarımızın ulaşımı için servis imkanı; İstanbul Genel Müdürlük ve Ankara Bölge Müdürlüğü çalışanlarımızın ulaşım giderlerini karşılamak amacıyla yol ücreti imkanımız mevcuttur.

Faaliyet Alanı: Ofis Mobilyaları ve Dekorasyonu, Home Office Tasarımlar, Çağrı Merkezi - Eğitim - Havaalanı - Terminal ve Sağlık Çözümleri