Cemer Kent Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

Şehir Mobilyaları, Çevre Düzenleme, Peyzaj, Oyuncak - Oyun Grupları ve Sistemleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://www.cemer.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Cemer Kent  Ekipmanları A.Ş. olarak 1994 yılından bu yana;
CMRPLAY markası ile çocuklarımız için oyun parkları, CMRACTIVE markası ile çocuklar, yetişkinler ve engelliler için Fitness aletleri , CMREXTREME markası ile macera  parkları, CMRURBAN markası ile de kent ekipmanları üretiyoruz.
 
Son yıllarda toplumsal bilincin artması ve kentlerdeki sosyal belediyeciliğin gelişmesi ile birlikte, çocuklarımızın ilgisini tekrar parklara çekecek yeni ürünler ve tasarımlar önem kazanmıştır. Bu durumun farkında olarak bütçemizin % 20'sini AR-GE ve tasarıma ayırıyor, 300 çalışan ve 30 kişilik AR-GE ekibimizle her geçen gün yeni tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımlarımızda, dünyadaki gelişmelerin yanı sıra çocukların zaman ile değişen ihtiyaçlarını da göz önünde tutuyoruz.  
 
Bu anlamda Türkiye'nin ilk özel endüstriyel tasarım merkezi kuran firması olduk.
“Red Dot” Uluslararası Tasarım Yarışması'nda "Deltoik tırmanma" oyun elemanı ile kazandığımız tasarım ödülü ile yine Türkiye'de bir ilke imza attık. Aynı projeyle German Design Award 2017 yarışmasından da ödülle döndük.
Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz Ulusal ''Düşten Gerçeğe” tasarım yarışmasını "Geleceğin Oyun Parkı" temasıyla gerçekleştirdik. Yarışmalar önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.
Yine Türkiye’de bir ilk olarak, engelli ve engelsiz çocukların birlikte ve aynı anda oyun oynayabileceği, sosyalleşebileceği oyun sistemleri tasarımı ile ilgili çalışmalarımızla TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programına katıldık.
Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak; ürün kalitemiz, satış sonrası destek sistemimiz ve tasarıma ve yeniliğe verdiğimiz önem ile, sektörümüzde Türkiye ve Dünya'da bilinen ve tercih edilen bir marka olduk. Marka gücümüz sayesinde Dünya'da 4 kıtada 63 ülkede Cemer ürünleri kullanılmaktadır.