CEY Savunma ve Simülasyon Sistemleri

Bilişim, Yazılım, Savunma Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2016

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.ceysavunma.com

Adres

Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Cyberpark Tepe Binası, Beytepe Lodumlu Köyü Yolu No: 5, Kat: 3, 06800 Bilkent, Çankaya-Ankara

Hakkımızda

CEY Savunma,  savunma ve simülasyon sektöründe geniş bilgi ve tecrübe sahibi mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Personelin sektör tecrübe ortalaması 15 yılın üstündedir.

Şirketimizin ana çalışma alanı ileri ve kapsamlı simülasyon teknolojileri olup, hedeflediğimiz öncelikli sektör savunma sanayiidir. CEY Savunma, geliştirdiği yenilikçi sistemler ve özgün uygulamalar ile ileri simülasyon teknolojileri alanında Türkiye’nin öncü ve lider firması olmayı; aynı şekilde dünyada da bu alanda iyi bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Sahip olduğumuz değerler, imkân ve kabiliyetlerle müşterilerimize yaratıcı, yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunmaya odaklandık. Müşteri ihtiyaçlarını üstün kalitede, zamanında, bütçesinde ve maliyet etkin çözümlerle karşılamak önceliğimizdir. Bunların yanında müşteri beklentilerini, yüksek teknolojileri doğru kullanan ve dünyadaki benzerleriyle yarışan, güçlü mühendislik ürünleri ile desteklemek hedeflerimiz arasındadır. Simülasyona ilâve olarak yine savunma sanayine yönelik ortam modelleme, senaryo geliştirme ve oynatımı, veri füzyonu, komuta kontrol, insan makine etkileşimi gibi alanlarda Ar-Ge faaliyetlerimiz devam etmektedir.