ÇİZGİ TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TASARIM VE ÜRETİM A.Ş

Mühendislik Hizmetleri

Adres

Sancaktepe – İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.cizgi.net

Hakkımızda

1994 yılında ülkemizde endüstriyel otomasyon ve IT ürünleri konusunda katma değeri yüksek, yenilikçi teknoloji ürünlerini dünyaya sunan prestijli bir marka olma amacı ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

1999 yılından itibaren kurduğu Ar-Ge ekibi ile Endüstriyel PC, Medikal Çözümler, Kiosk ve Dijital Signage ürün gruplarının tasarım, üretim ve yazılım süreçlerinin tamamını yapmaktadır.

2005 yılında Artech markasını ticari marka olarak tescillemiş ve kendi ürün yelpazesini oluşturmuştur. 2018 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile AR-GE Merkezi olup daha yenilikçi, daha teknolojik ürünler geliştirme gücünü arttırmıştır.

Türkiye’nin önemli hastane gruplarının Ameliyathane Kontrol Panellerini, Steril ve PACS Bilgisayar Sistemleri ile Dijital Signage Bilgilendirme Ekranlarını üretmiştir. İlk Akıllı Hastane Konseptini hayata geçirerek Medikal Çözümler konusunda yenilikçi projeler gerçekleştirmiştir.

Türkiye’nin önemli sanayi gruplarının fabrikalarına kendi tasarım ve üretimi olan Endüstriyel PC, PLC, Andon Ekran ve yazılım çözümlerini konumlandırmıştır.

6000 adet Banko - 700 adet Kiosk ve Bilgi Yönlendirme Ekranı ile Türkiye’nin en yüksek banko sayısına sahip Sıramatik Sistemini kurmuştur.

Teknoloji dünyasındaki hızlı gelişmeleri yakından izleyerek yenilikçi, güvenilir, çözüm odaklı yaklaşımıyla Medikal, Askeri, Sanayi ve Hizmet Sektörleri için Profesyonel Bilgi İşlem ve İletişim Sistemlerine yönelik özgün, yenilikçi donanımlar ve ürünler tasarlayıp üretme, bu donanımlar üzerinde etkin yazılımlar geliştirerek paydaşlarına optimum çözümler sunma yolunda ilerlemektedir.