CVK GROUP

Maden ve Metal Sanayi, Turizm

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Mavi Yaka : 1000-1499

Web Site

http://www.cvkgroups.com/

Adres

Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No:8 Beyoğlu/İstanbul

Hakkımızda

9 firmadan oluşan CVK Grup, vizyonu doğrultusunda ulusal ekonomiye önemli katkılarda bulunan ve çeyrek yüzyıldır faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Krom madenciliğinde Türkiye’nin en önde gelen işletmesi olan CVK Grup, öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla madencilik sektöründe Türkiye’nin en güçlü gruplarından biri haline geldi.


Yıllar içinde katladığı deneyim ve bilgi birikimini turizme de yansıtma hedefinde olan grup bu sektörde de; sürdürülebilir başarılar, kalıcı değerler ve en üst düzey misafir memnuniyeti doğrultusunda tercih edilen ilk marka olma hedefiyle faaliyet gösteriyor.


CVK Grup turizm sektörüne ilk adımını Taksim Meydanı’nda bulunan CVK Taksim Hotel Istanbul ile attı ve böylelikle CVK Hotels & Resorts’un ilk işletmesi kapılarını misafirlerine açtı. Faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde sergilediği büyüme hedefini turizmde de koruyan grup, tarihi Park Otel’i tekrar hayata geçirerek 2013 yılında CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’u şehre kazandırdı. Birkaç yıl içinde İstanbul’un gözde adreslerinden biri haline gelen otel, son yıllarda İstanbul’da hayata geçirilen en büyük turizm yatırımı unvanını da kazandı. Hem yurt içinde hem de yurt dışında marka değeri hızla artan otel, konfor ve lüksü bir arada sunan yaşam alanı konseptinde; 68 süitten oluşan CVK Park Prestige Suites’i de çatısı altında barındırıyor. Oluşturduğu müdavim kitlesiyle günden güne büyüyen Hezarfen Bar & Lounge, Izaka Restaurant ve Park Patisserie, CVK Hotels & Resorts, kalite ve konforu bir arada sunan markalardır.


Uluslararası hizmet standartlarına Türk misafirperverliğine özgü dokunuşları da katan CVK Hotel & Resorts, dünyaca ünlü bu misafirperverlik anlayışının da elçiliğini yapıyor. Otellerinde, ait oldukları kategorinin en üst düzey hizmetini sunma amacıyla servis veren zincir, yakın zamanda açılacak yeni otelleriyle de büyümeye devam edecek.