D Event Turizm Organizasyon Hiz. Ltd. Şti

Turizm

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.devent.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Hakkımızda
D Event olarak biz, M.I.C.E. alanındaki birçok organizasyonda edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, genç ve dinamik yapımızla sürdürmeyi hedefleyen, sektör profesyonellerinin bir arada bulunduğu bir ekibiz.
 
Katılımcılarının güzel anılarla hatırlayacağı organizasyonlar gerçekleştirmek ve onları mutlu etmek bizlerin en büyük kazancıdır. İstanbul ve Ankara ofislerimizle verdiğimiz hizmetlerle yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda mutlu katılımcılar yaratmaya devam ediyoruz. 
 
Vizyonumuz;
Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayarak, toplantı, etkinlik, kongre ve organizasyon alanlarında global bir referans noktası olmaktır.
 
Misyonumuz;
Kaliteden ödün vermeden, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru ekiple en iyi hizmeti vermektir. Verdiğimiz her sözün arkasında olmamızın temelinde; insana verdiğimiz değer ve işimizde en iyiyi yapmanın inancı yatar.
 
Değerlerimiz
 
Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir. Yarının da ötesine odaklanarak müşterilerimiz için değer yaratır, koşulsuz memnuniyet sağlamayı hedefleriz.
 
Doğruluk ve Bütünlük
İşimizi bir bütün olarak ele alır, her bir detayını titizlikle gözden geçiririz. Değişmez kuralımız; doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla, doğru hizmeti vermektir.
 
İnsana Saygı
İnsana saygı; bizim için kendi ekibimizden başlayarak, tüm paydaşlarımızı kapsayan bir bütündür.
 
Takım Çalışması
Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak görür, bunu başarılı bir takım oyununa çevirebilmek için tüm işbirliği zeminlerini sağlarız. Farklı görüşlere önem verir, açık iletişimi destekleriz. Ekibimizin yaptığı işi sevmesi ve sevdiği işi yapanlardan oluşan bir ekibimizin olması bizim vazgeçilmezimizdir.
 
Dürüstlük ve Taahhüt
Her koşulda sözümüzü tutmak için sürekli çalışırız. Karşılaştığımız zorluklarda çözüm odaklılığı benimseriz ve alternatif çözümler üretiriz. Süreçlerle ilgili iş ortaklarımızı zamanında haberdar eder, sözümüze sahip çıkarız.
 
Kalite ve Mükemmellik
Kaliteli projeler yaratmak için kendimizi sorgular, iş alanımızdaki yeniliklerin peşinde koşarız. Süreçlerimizi tüm paydaşlarımızın beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlar, en iyiye ulaşmayı hedefleriz.