DENİZ TARIM

İthalat - İhracat

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1987

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.deniztarim.com

Adres

-

Hakkımızda

1987 yılında DENİZ TARIM ÜRÜNLERİ TİC. ve SAN. A.Ş adıyla GAZİANTEP'in Nizip ilçesinde 10.000 m2 lik bir alanda kurulmuş olup, 1996 yılına kadar tekstil sektöründe faaliyet gösterdikten sonra, iştigal konusunu değiştirerek gıda sektöründe aranan bir firma olma yolunda çalışmalarına başlamıştır.

Ülkemizin sebzelerini ve ithal ettiği kaparileri üstün teknoloji kullanarak işleyen firmamız üretimlerini her geçen gün arttırmakta, Kapari, Kapari Meyvesi, Salamura Yaprak, Hazır Yemek Çeşitleri (Yaprak Sarma, Lahana Sarma, Karışık Dolma, Pilakiler, Humus), Turşular, Közlenmiş Biber, Közlenmiş Patlıcan, Kurutulmuş Domates üretimi ve ihracatında Türkiye’nin önemli firmalardan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız Organik Kapari, Kapari Meyvesi, Zeytin ve Zeytinyağı ürünlerinin yanı sıra her türlü Organik Bakliyat işleme yetkisine sahiptir.

Üstün kalite ve özenle üretilen ürünleri  başta AB Ülkeleri, ABD, Avustralya, Yeni Zelanda ve Ortadoğu Ülkeleri olmak üzere 27 ülkeye ihraç etmektedir. Firmamızın ihracat tonaj ve cirosu her yıl düzenli olarak artış kaydetmektedir.

Üretimde kalite standartlarına ve sürdürülebilir ürün & hizmet kalitesine çok önem veren firmamız;

ISO 22000, BRC, IFS, ECOCERT, TSE, STAR-K KOSHER belgelerine sahiptir.