Dinamik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

1986

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.dinamikotomotiv.com.tr

Adres

MERKEZ: Ferhatpaşa Mahallesi Üsküdar Caddesi G15 Sokak No: 148/1-2 Ataşehir / İSTANBUL

Hakkımızda

Dinamik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. (Ada Grup)

ADAGROUP, 1986 yılında Adapazarı / Sakarya’da, Ada Oto olarak ticari hayatına başlamıştır. Kuruluşunda, oto elektrik yedek parça grubuyla başlayan firmamız, 1998 yılı itibari ile oto mekanik yedek parça grubunu, 2009 yılı itibari ile ağır vasıta yedek parça grubunu ilave ederek referans çeşitliliğini zenginleştirmiştir.

 

Renault ve Fiat araç markalarına satış sonrası oto yedek parça ürünleri tedariğinde uzmanlaşan firmamız, zamanla Peugeot, Citroen, Opel, Volkswagen, Kore araçları, Japon araçları, Ford, BMW, Mercedes, Audi, Man Truck, Mercedes Truck markalarına ve Treyler yapılarına da satış sonrası oto yedek parça tedariği ile ürün yelpazesini 150.000 referansa ulaştırmıştır.

 

ADAGROUP, 2014 yılında kurulan ve dünya çapında sektörün lider satın alma gruplarından Nexus Automotive International’ın kurucu ortakları arasında yer almıştır. 2015'te Nexus’ta yılın üyesi olarak seçilen firmamız, o tarihten bu yana bünyesine uluslararası markaları katmaya hızla devam etmektedir.

 

Hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana alan ADAGROUP, 2000'li yılların başında genel merkezini İstanbul’a taşımıştır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına, 1993 yılında BURSA şubesiyle başlamış olduğu şubeleşme girişimini, 2009 yılı itibari ile hızlandırmıştır. O tarihten bu yana; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Ataşehir, İstanbul Esenyurt, İstanbul Tuzla, İzmir, Karabük, Kayseri, Konya, Malatya, Sakarya, Samsun ve Trabzon şubelerini açarak bu anlamda sektöre öncülük yapmaktadır.

 

Halihazırda şubelerinin bulunmuş olduğu lokasyonlarda; şehir merkezlerine günde 3 (Üç) defa, şehrin dışına günde 2 (İki) defa ve şehrin çevresine günde 1 (Bir) defa olmak üzere, etkili bir dağıtım ağı kurmuştur.

 

Sektörün gereksinimlerini öngören firmamız, 2003 yılında internet üzerinden web tabanlı sipariş sistemine geçen ilk oto yedek parça tedarik ve dağıtım firması olmuştur.


ADAGROUP bünyesinde Ada Otomotiv, Dinamik Otomotiv ve Vizyon Otomotiv şirketleri yer almaktadır.