Dirmak Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Cumartesi: 08.00 - 12.00

Kuruluş Yılı

1991

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.dirmakmakina.com

Adres

-

Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak ekipmanları sektörüne öncülük eden, mutfak makineleri tasarımı, imalatı ve ihracatında bulunan DİRMAK MAKİNA üretim ve yönetim faaliyetlerini İzmir'de sürdürmektedir.

Fabrika, hastane, askeri tesis, otel, restoran, pastane, unlu mamuller gibi toplu yemek hizmeti veren kurum ve işletmelerin ihtiyaçlarına kaliteli ürün yelpazesiyle cevap veren firmamızın başlıca ürünleri ; planet mikserler, spiral mikserler, çatallı hamur yoğurma, ekmek dilimleme, sandviç yarma, patates soyma, hamur açma, lokma dökme ve tulumba tatlısı makineleridir.

Bu makinelerde üretilen ürünlerin insan sağlığı açısından hiçbir risk taşımıyor olması, şüphesiz ki DİRMAK MAKiNA' nın güvenilirliğini ve sürekliliğini tartışmasız hale getiren en önemli etkendir.                                          
İleri ve yeni teknolojiye sahip endüstriyel mutfak ekipmanları üreten ve satan Dirmak Makina pazarında birçok yeniliğin öncüsü olarak, sektörün lokomotifi olmuştur.

1991 yılında Bedri Dirlik ’in öncülüğünde kurulan Dirmak Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti, kurulduğu ilk günden itibaren tecrübenin önderliğinde, genç ve yenilikçi çizgisiyle ve her zaman kendisini geliştirmekten vazgeçmeyen yapısıyla emin adımlarla ilerlemektedir. “Dirmak” markasıyla mutfak hazırlık makineleri tasarım, üretim, yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ve yönetim faaliyetlerini İTOB Organize Sanayi Bölgesinde bulunan modern tesisinde sürdürmektedir.

10 Litreden 300 Litreye kadar kapasite de 100’den fazla zengin ürün çeşitliği ile Türkiye’deki tek, Dünya’da sayılı üreticileri arasında olan “Dirmak”, Türkiye ve 40 yakın farklı ülkede ticari ve endüstriyel mutfaklarda tercih edilmektedir.

Dirmak sektöründe en kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanları üretme mottosuyla; paslanmaz çelik, krom nikel sac, ithal ve yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinalarda üretim yapmaktadır.

Planet mikser, spiral hamur yoğurma, çatallı tip hamur yoğurma, ekmek dilimleme, sandviç yarma, patates soyma, hamur açma, lokma dökme ve tulumba tatlısı makinelerinin üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Bu ürün çeşidi ile otel, restoran, tatil köyleri, hastane mutfakları, okul mutfakları, üniversite mutfakları, fabrika mutfakları, askeri mutfaklar, barlar, pastaneler, fırınlar, fast food zincirleri, şantiye mutfakları ve gemi mutfaklarına hitap etmektedir. Kurulduğu günden bu yana dünyanın birçok ülkesine ihracat faaliyetlerini sürdüren Dirmak Makina, ürün kalitesi ve kullanabilirliği ile pazarında adından söz ettirmeyi başarmıştır.