Doğa Sigorta

Sigortacılık, Elementer, Sağlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Web Site

www.dogasigorta.com

Adres

-

Hakkımızda

DOĞA Sigorta Türkiye sigortacılık sektöründe ilk yılından itibaren iddialı bir şekilde yerini almaya başladı. 1979 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile eğitim, sigorta, demir-çelik, gayrimenkul, girişim, bilişim, hayvancılık, sağlık ve turizm sektörlerinde faaliyet veren ekip/grup tarafından Doğa Sigorta ile sigorta sektörüne adım atmıştır.
Doğa Sigorta, Türkiye’ye yayılmış 6 Bölge Müdürlüğü, 2 Bölge Temsilciliği ve  1.500’ün  üzerinde acentesiyle Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biridir.

Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan DOĞA Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. DOĞA Sigorta; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat ve Sağlık Sigortası alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir.

Bizler, sadece doğasına zarar vermeden fark yaratacağımıza emin olduğumuz alanlarda faaliyet gösteririz. Tüm enerjimizi insana ve doğaya odaklar ve aynen doğada olduğu gibi basit olanı, karmaşık olana tercih ederiz. Grup şirketlerimizin arasındaki farklılıklardan doğan fikirsel zenginliğin sağladığı geniş perspektif ve sistematik işbirliği, yenilikçi yaklaşımımızın temelini oluşturur. Bizler, tüm grup şirketlerimizde her zaman mükemmeli hedefler, hatalarımızı açık yüreklilikle kabul eder ve değişimi cesaretlendiririz.
Doğa olarak, eğitimden sağlığa, bilişimden gayrimenkul yatırımına, tüm faaliyet alanlarındaki yatırım gücümüzü çalışanlarımızın sinerjisinden alırız.