DÖRTEREN İNŞ. MÜH. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ

Petrol ve Ürünleri, İnşaat, Altyapı, Beton

Sosyal ve Yan Haklar

  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1980

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.erengrup.org

Adres

-

Hakkımızda

1994 yılında kurulan ve 24 yıldır faaliyetlerini sürdüren Eren Petrol Ticaret Inşaat ve Ticaret Ltd. Şti. ise devam edilen inşaat taahhüt işleri yanında toptan ve perakende olarak akaryakıt ürünleri taahhüt ve pazarlama işleri de kesintisiz olarak yürütülmektedir.

Tüm çalışma hayatında telekomünikasyon binaları ve radyo verici istasyonları gibi özellikli üst yapılar yanında okul, hastane, cami, konut gibi bir çok üst yapı inşaatlarının yanında baraj, şehir içi telefon şebekesi, kanalizasyon ve sulama şebekesi gibi alt yapı işleri de tamamlanarak hizmete sunulmuştur.

Sektörde mühendislik gereklerine ve ihtisaslaşmaya önem veren anlayışımız ise sürdürülmekte olan ve beton finişeri marifeti ile yerinde yapılan bordür, saha betonu, yürüme ve bisiklet yolları, beton bariyer, New Jersey, V kanal gibi yol imalatlarının taahhüt ve yapımı 2013 yılında kurulan 4Eren Insaat Mühendislik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde sürdürülmektedir.

Tüm projelerinde mühendislik gereklerini ön planda tutan şirketimiz Adapazarı, Kocaeli, Bursa, Yalova gibi deprem bölgelerinde inşa ettiği çok katlı yapıların 1999 Gölcük depreminde hasar görmeden çıkması ile bölgede haklı bir övgüye sahiptir.


DÖRTEREN İNŞ. MÜH. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ