DRD Filo Kiralama

Hizmet, Oto Kiralama

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1998

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Türkiye’de operasyonel filo kiralama sektörünün gelişimine öncülük ederek 1998 yılında kurulan DRD Filo Kiralama, bugün 30.000 adedi aşkın araç filosu, her sektörde yerel ve global 7000 adeti aşan müşterisi ile hizmet vermektedir.

DRD, filo kiralama ile çözüm ortağı olduğu kuruluşların yanı sıra  bireylere de uzun dönem ve günlük araç kiralama hizmetleriyle bu ayrıcalığı yaşatır.
 
DRD, kurulduğu 1998 yılından bu yana sürekli gelişim ilkesi ve istikrarlı yatırımlarıyla sektördeki güçlü konumunu pekiştirmektedir.

Güçlü finansal yapısı ve kurumsal yönetim anlayışının yanı sıra insan kaynağına yapılan yatırımları ve gelişim programları ile DRD, Türkiye genelinde yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunmaktadır.
 
  =>Yurt içinin yanı sıra yabancı piyasalarda da yüksek kredibiliteye sahip olan DRD, 2007 yılında kullandığı 110 milyon USD tutarındaki sendikasyon kredisiyle kategorisinde "bir Türk şirketi tarafından gerçekleştirilen en büyük ve uzun vadeli finansman" değeriyle «Deal of the Year» ödülü almıştır.
 
  =>Uzun yıllardır bağımsız denetimlerden geçerek finansal kredibilitesini şeffaf şekilde iş ortaklarına sunan DRD, güçlü finansalları ve istikrarlı yatırımlarıyla uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından ülkemizde "yatırım yapılabilir" seviyede değerlendirilen ilk ve en büyük yerli sermayeli operasyonel filo kiralama markasıdır.
 
  =>Son 3 yıl içerisinde gerçekleştirilen 765 milyon TL değerinde araç yatırımının yanı sıra, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirlemek amacıyla hazırlanan Fortune 500 ve Capital 500 listelerinin her ikisinde de yer alan DRD, istikrarlı gelişimini sürdürmektedir