Sosyal ve Yan Haklar

  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2007

Çalışan Sayısı

-

Web Site

https://dugun.com/

Adres

HACIMİMİ MAH. SERDAR-I EKREM CAD. NO: 28 BEYOĞLU / İSTANBUL

Hakkımızda

Düğün.com olarak, çiftlerin düğün planlama ve hazırlık süreçlerini kolaylaştırarak, düğün kadar keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Sen de insanların hayatlarını kolaylaştırmaktan mutlu olan biri misin? Süper! Öyleyse kapımız sana her zaman açık.

 

Keyif demişken, biz de Düğün.com olarak keyfine düşkün bir şirketiz açıkçası. Her yıl düzenlediğimiz satış festivali, yılbaşı partisi ve ayda bir gerçekleşen Happy Hour etkinliklerinden ödün vermiyoruz. Ayrıca Galata'da bulunan ofisimizin terası da harika Boğaz manzarasına sahip. Burada kahvelerimizi içmek en büyük zevklerimiz arasında. Kahvelerimiz, sadece şirket çalışanlarına hizmet veren kafemizden! Kahvaltılar da müessese ikramı!

 

Peki o kadar yiyip içip, nasıl fit kalabiliyorsunuz dersen, o da şirket sırrı! Şaka şaka sır değil. Tüm şirket çalışanları rutin olarak doktor ve diyetisyen kontrollerinden geçiyor. Ayrıca ara öğünlerimizi, şirket bünyesinde aldığımız pilates derslerini ve spor turnuvalarını da aksatmamaya çalışıyoruz.

 

Yani ekip olarak aşk ile çalışıp, harika işler üreten ama hayatın keyif veren ayrıntılarını da es geçmeyen bir şirketiz. Sen de mutlu bir ortamda çalışmak ve başarıya giden yolda bizlerle omuz omuza ilerlemek istiyorsan hemen uygun olduğunu düşündüğün pozisyona başvur, gücümüze güç kat! :)


------------------

 

 

Düğün.com olarak 2007’den beri evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturuyoruz.

Türkiye’de evlenen 600 bin çiftten 300 bin çift Düğün.com’u kullanarak düğününü planlamakta ve 15.000’i aşkın firma  Düğün.com üyesi.


Kurulduğundan beri her yıl büyüyen ve 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en başarılı şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Düğün.com Türkiye dışında Arapça konuşan birçok ülkede de operasyon yürütmekte ve Pazar lideri olarak evlenecek çiftlere ve firmalara destek vermekte.