EDS Elektronik Destek San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Elektrik - Elektronik Malzemeleri, Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri, Elektronik Yangın Sistemleri, Güvenlik, Elektronik Güvenlik Sistemleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 25-49

Web Site

www.eds.com.tr

Adres

Meclis Mah. Teraziler Cad. Hayran Sok. No:4 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye

Hakkımızda

1990 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, elektron,k güvenlik sektöründe Türkiye'nin en gelişmiş AR-GE’sine ve dünya standartlarında üretim tesisine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir.

Bugün, tüm Türkiye ve 35’i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek bir çok projede yer almaktadır. Banka, havalimanı, askeriye, savunma sanayi, özel kurum/kuruluşlar, stadyum, mağaza zincirleri, telekominikasyon, ulaşım, medikal gibi birçok alanda EDS ürünleri yer almıştır ve almaya devam edecektir.
Kurumsal yönetime sahip, Türkiye’nin lider yerli üreticisi konumundaki EDS, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 3500m2 üzerine kurulu Sancaktepe fabrikası ve Ankara ofisiyle 70’in üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.

Elektronik güvenlik alanında, CCTV, Güvenlik, Yangın Algılama, Access Kontrol, Ortam Denetleme Sistemleri, Gaz Algılama, ve Güç Elektroniği konularında müşteriye özel çözümler ve projeler sunmaktadır.

Bu faaliyet alanında da Arge, Üretim, Tasarım, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış sonrası hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir.

Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi hedefleyen EDS, Hanwha Techwin, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, NetworX, Zerowire, Texecom, Aleph, Klaxon, Supra, CQR, Paxton, Solo, GJD, Unitech, Vicor, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firma ve markaların distribütörlüğünü ve dağıtımını yapmaktadır.


Misyonumuz
Güvenli yaşam insan için vazgeçilmez en büyük ihtiyaçtır. Kuruluşumuz bu çerçevede alarm, yangın algılama, güvenlik kamerası, tehlikeli ve zehirleyici gaz algılama, doğru akım güç kaynakları ve ortam izleme sistemleri ile herkesin güvenli bir yaşam için gereksinim duyduğu ürünleri ulusal ve uluslararası standartlarda üreterek ya da kaliteli ve ekonomik olarak temin ederek, çözüm ortakları ile insanımızın ihtiyacını karşılar.

Vizyonumuz
Yangın algılama ve güvenlik sektöründe gerek Türkiye gerek dünyada, teknoloji üreten bir yapı haline gelerek yenilikçi ,akılcı, lider bir kuruluş olmaktır.