EGE YAPI

Yapı, Gayrımenkul, Emlak İşleri, İnşaat, Gayrımenkul, Emlak İşleri

Genel Bilgiler

Gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 35 yıllık deneyimin ardından 2006 yılında temellerini attığımız Ege Yapı, yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme işlerini başarı ile gerçekleştirdi.
Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.  Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizi sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz.
Ege Yapı kurulduğu günden bu yana geliştirdiği, başta Türkiye’nin tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi olma özelliğine sahip Batışehir olmak üzere Pega Kartal, İz Tower, İz Park, Shangri La Bosphorus Hotel, Grand Sheraton Samsun Hotel gibi projeler ile toplamda 1 milyon m²’lik inşaatı başarı ile tamamlayarak hem yatırımcıların hem de iş dünyasının ilgisini çekti.  Ege Yapı olarak, son 4 yılda inşaatını tamamlayarak teslim etmiş olduğumuz toplam  1 milyon m² inşaat alanı ve halihazırda projelendirme ve yapım aşamasında olduğumuz Kağıthane, Maslak, Beyoğlu, Fatih, Ataşehir, Beylerbeyi ve Çekmeköy bölgesinde iki adet olmak üzere toplamda 8 yeni projemiz ile birlikte toplam 2 milyon m²’lik inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz. 
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 150 - 199

Mavi Yaka 0 - 24

KURULUŞ YILI

2006

WEB SİTESİ