Entek Otomasyon Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Otomasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

 

Entek Otomasyon Ürünleri  San. ve Tic. A.Ş.

İŞİMİZ

ENTEK kariyerini satış alanında yapmayı planlamış kişiler için doğrudan satış yönetimi konusunda en iyi çalışma ortamını sunar. Biz satış sorumlularına iyi bir eğitimle ofiste ya da sahada imalat endüstrisindeyken hızlı değişen zorlu koşullarda başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.
 
FİRMAMIZ

ENTEK müşterilerine değer katan, çalışanları için kariyer fırsatları sunan devamlı gelişen ve kendini yenileyen bir organizasyon olarak bilinmektedir. Konusunda en iyi ürünleri endüstrimizle buluşturarak, olağandışı satış büyüme hızı ile firmanın geleceğini garanti altına alarak verim ve karlılığını artırmaktadır. Sıkı şekilde takip ettiğimiz kişisel aktivite sonuçları ile sadece şirketin satışlarını ve karlılığını değil, iş arkadaşlarımızın beceri düzeyini de yükselterek yalnızca bir iş değil, çekici bir kariyer imkânı da sunuyoruz. Sıkı çalışma, esneklik, yenilikçi düşünce ile artan sorumluluklarımız ile fırsatlarda karşılığını alacaksınız.

SUNDUĞUMUZ FIRSATLAR

ENTEK satış sorumlularının başardıkları ile gurur duyar. Endüstrideki en iyi ürünlerle ve konusunda en bilgili, dinamik bir ekiple çalışmanın ve endüstrinin zorlu uygulamalarının başarı ile çözmenin gururunu yaşar.