Erdem Holding İzmit Grubu

Holding / Şirketler Grubu

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1965

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 450-549

Web Site

www.erdem.com.tr

Hakkımızda

ERDEM HOLDİNG VE İZMİT GRUBU GENEL TANITIMI

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.
1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye’de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA’ nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2011 yılı itibariyle çatısı altındaki 21 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir. Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir.
Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG’İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.
Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG,‘i yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır. www.erdem.com.tr

ERDEM HOLDİNG İZMİT GRUBU ŞİRKETLERİ

 
KOMPOZİT KİMYA VE ELEKTROMEKANİK MALZEME SAN. VE TİC. A.Ş
Kompozit Kimya A.Ş. Erdem Holding bünyesinde bir kuruluş olarak 2004 yılının Nisan ayında faaliyete geçmiş ve ürünlerini NFG markası ile tescil ederek piyasaya sunmuştur. Önce kalite anlayışı ile yola çıkan Kompozit Kimya A.Ş. üretimine başladığı ilk yıl içinde EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2009 Yılı sonu itibariyle de ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini almıştır. TSEK belgeli SMC Hamuru üretiminin yanında 2007 yılında Kompozit mazgallar ve rögar kapağı için ağır taşıt trafiğine uygun TSE belgesi alarak ürün kalitesini tescillemiştir.
Geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit'ler firmamızda SMC ve BMC tekniği ile üretilmektedir. 40.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı alanda 20.000 ton/yıl üretim kapasitesi ve modern üretim ekipmanları ile üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmektedir.
www.kompozitkimya.com.tr

NEZİH TİCARET A.Ş
Nezih Ticaret A.Ş. büyük sanayi kuruluşlarının üretim atıklarının alım ve satım faaliyetlerini yürütmektedir. Bu atıkların alınmasından satışına kadar olan süreçte herhangi bir ikinci işlem gerektirmeden ayrıştırılması gerçekleştirilir ve atıklar üretici fabrikalara yarı mamul olarak satılır. Nezih Ticaret A.Ş. üretim atıklarının ekonomiye yeniden kazandırılmasını sağlayan çevre koruma çabalarına katkıda bulunan bir kuruluş olmasının yanında,  Endüstriyel İplik ve Kord Bezi Pazarlama ve Satış İşleri, Geri Dönüşüm Ürünleri Pazarlama ve Satış İşleri, Evsel ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma ve Taşıma Faaliyetleri, Forklift Tamir ve Bakım İşleri, kiralama, kiraya verme, alım - satım, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir. Nezih Ticaret A.Ş. Sabancı Holding Kentsa şirketlerinde müteahhitlik hizmetleri olarak Mamul Ambar Depolama ve Sevkiyat İşleri, Hammadde Ambar İşleri, Makine Temizlik ve Kentsa Çevre Temizliği İşleri ile beraber çeşitli bölümlerde personel desteğiyle yaklaşık 560 personel ile hizmet vermektedir.
Nezih Ticaret A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya çalışırken, müşterinin istediği ürün ve hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek için, zincir oluşturan halkaları sürekli güçlendirmeye çalışmaktadır. Bu zinciri oluşturan halkalara; çevre koruma faaliyetleri ile iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi de katmak için EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine entegre kurarak oluşturduğu ve Şubat 2010'da EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
www.nezihticaret.com.tr
 
YENİ TEKNİK YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET A.Ş.
1995 yılında faaliyete başlayan şirketimiz Yeni Teknik Yapı kısa zamanda elde ettiği büyük başarılara bünyesindeki dinamizm, doğru bilgi, seçkin teknik personel ve ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirerek ulaşmıştır. Gelişmiş makine parkımız, seçkin teknik kadromuz ve sürekli gelişimi hedefleyen yapımız ile üstleneceğimiz yeni projelerde de bu başarıyı arttırarak sürdürme azim ve kararlılığındadır.
Kurulduğu günden bu yana Fabrika Binaları, Nitelikli Ofis Binaları, Yeşil Teknolojik Binalar, Rüzgar Tribünü Projeleri, Alışveriş Merkezi Binaları, Okul/Yurt Binaları,  Yüksek Teknolojik Özellikli Depolar gibi birçok nitelikli ve endüstriyel inşaat projesini başarı ile tamamlayan Yeni Teknik Yapı, baraj, HES ve HES Relokasyon yol projeleri ile endüstriyel inşaattaki deneyimi ve başarısını gün geçtikçe artırmaktadır. Şirketimizin yüksek kalite seviyesinde hizmet talep eden ulusal ve uluslararası ortaklı kurum ve kuruluşların işlerini başarı ile yerine getiriyor olması, mevcut kalite anlayışımızın ve vermekte olduğumuz üstün hizmetlerin en büyük kanıtıdır.
www.yeniteknikyapi.com.tr
 
İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİMİZ
«Takım çalışması ve dayanışmanın ön planda olduğu, çalışanların gelişiminin desteklendiği, çalışanlarımızın “biz burada olmaktan mutluyuz” diyecekleri güvenli bir çalışma ortamı yaratmak»