Erlab Teknoloji

Bilişim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.erlab.tech

Adres

-

Hakkımızda

Erlab, merkezi İstanbul’da olmak üzere 3 Farklı Teknokentte, Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştiren, yeni teknolojileri yakından takip ederek müşterileri için İnovatif ve Katma Değerli çözümler üreten, bir Teknoloji şirketidir. Yer aldığı Ar-Ge merkezlerinde, Digital Medya Teknolojileri alanında geliştirdiği altyapı çözümlerini birçok Telekom operatörünün altyapısında konumlandırmıştır. Eğlence’den Savunma Sanayi’ne kadar geniş sektör yelpazesinde bu altyapılar üzerinde çalışan ürünleri bulunmaktadır.

 

Rekabet gücünü insan kaynakları, teknolojiye yaptığı yatırımlar ve bilgi birikiminden alan Erlab, bilişim dünyasındaki yenilikleri takip ederek kullanıcılarına güncel, özgün ve katma değerli çözümler sunmayı kendisine vizyon edinmiş, taslak aşamasında olan teknolojilerle birçok pilot proje geliştirmiştir.

 

Milyonlarca kullanıcısı bulunan sistemleri inşa etmesi, uluslararası teknoloji ortaklarıyla birlikte projeler geliştirmesi, ürünlerine aldığı patentler, akademik yayınlar ve uluslararası konferanslarda yer almasıyla da inovasyona dayalı çalışmalarını ispatlamıştır.

 

Deloitte, AllWorld Network Turkey, Bilişim 500 gibi birçok şirket değerlendirme yarışmalarında derece alarak başarılarını belgelendirmiştir.