Erpa İletişim Ve Elektronik San. Tic. Ltd Şti

Bilişim, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Elektrik & Elektronik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1995

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.erpateknoloji.com

Adres

Kemeraltı Cad. No:1-3 Karaköy/Istanbul

Hakkımızda

Erpa İletişim Ve Elektronik San. Tic. Ltd Şti


1995 yılından bu yana , İstanbul Karaköy' deki Merkez Ofisinde Bilişim ve teknoloji konusundaki faaliyetlerini sürdüren ERPA, bugün Endüstriyel Teknoloji alanında ilklere imza atarak gelişmiş endüstriyel görüntü teknolojileri konusunda ,sektörün çözüm merkezi olmaya devam etmektedir. 


Yurt içinde ve yurtdışında  başarılı projeler gerçekleştirerek her yıl "Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Firması"  sıralamasında yer alan Erpa, Yurt dışında ise farklı lokasyonlarda hizmet sunmakta ve kurduğu tedarik  ağı ile öne çıkmaktadır.

Erpa , görüntüleme teknolojileri konusundaki bilgi birikimini , TOCHI markasına taşımış olup , günümüzdeki Endüstriyel monitör üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Erpa standart monitörlerin yanı sıra , videowall , digital signage , kiosk araç içi monitörleri , dış mekan monitörler , cnc monitörleri , akıllı bina sistemleri gibi standart dışı görüntüleme sistemlerini projelendirme ve üretme kapasitesine sahiptir. 

ERPA,Yurtdışı teknolojileri ile endüstriyel teknolojileri, yüksek güvenilir ürünleri hızlı ve rekabet edebilir yapılarda çözüm sunar.

20 yılı aşkın deneyimin sürdürülebilirlik anlayışını,ürün, hizmet ve şirket politikası olarak belirleyen ERPA, satış ve satış sonrası hizmetler alanlarında da yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.