ES DİL HİZ.VE DAN.TİC.A.Ş

Çeviri Hizmetleri

Genel Bilgiler

www.estr.com
ES Dil Hizmetleri ve Danışmanlık Ticaret A.Ş

 

1994'te kurulan ES Dil Hiz.ve Dan. Tic. A.Ş Türkiye'deki en büyük yerelleştirme şirketidir. Tam zamanlı uzmanlardan oluşan profesyonel bir kadroya sahip olan ES, yerelleştirme sürecinin tüm aşamalarında hizmet sunmaktadır. 20 yıllık geçmişinde ES, Microsoft, Oracle, IBM ve burada sayılamayacak bilişim sektörünün lider şirketleri için büyük ve küçük ölçekli pek çok projeye başarıyla imza atmıştır.

ES, müşteri memnuniyetini her yönden tatmin edici bir deneyime dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Yerelleştirme gibi, uluslararası rekabetin çok yoğun olduğu bir pazarda bu, önemli bir avantajdır.

ES, ulaşmayı planladığı iddialı finansal hedefleri çerçevesinde yeni hizmet alanları yaratmaya, uluslararası pazarlarda kendisini kabul ettirmeye, müşteri memnuniyetine ve daha verimli çalışmaya odaklanmıştır.

Bu yaklaşımın ardında, sürekli korunan aşağıdaki şirket prensipleri bulunmaktadır:

Uygun eğitime ve yeteneklere sahip personel çalıştırmak
Müşterinin beklentilerine uyum sağlamak ve bunların ötesine geçmek
İşlemleri ve iş akışını sürekli olarak geliştirmek

http://www.estr.com/

ES Voleybol

ES Dil Hiz. ve Tic. A.Ş'nin (www.estr.com) desteği ile 2003 yılında İstanbul'da kurulan ES Spor Kulübü’nün (www.esvoleybol.com) kuruluş amacı, ortaya konacak farklı organizasyon ve finans modeli ile amatör branşlarda faaliyet gösteren kulüplere örnek oluşturmak ve tamamen alt yapı çalışmalarına ve alt yapı antrenörlerine yönelik, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamaktır.

Amaçlarımıza uygun olarak gerekli ön hazırlıklar, organizasyon çalışmaları ve dokümantasyon çalışmaları yapılmış ve çalışma programları başlamıştır. Halen spor okulu etkinliklerine paralel olarak takım seçmeleri devam etmektedir.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

KURULUŞ YILI

1994

WEB SİTESİ

ES DİL HİZ.VE DAN.TİC.A.Ş İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.