Estetik International

Sağlık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.estetikinternational.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Estetik International
Şirket Kuruluş Yılı: 1999
1999'da Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından kurulan Estetik International, estetik cerrahi, medikal ve güzellik uygulamalarıyla, mükemmeli hedefleyen tıbbi ve bilimsel yaklaşımı benimsemiş, en son teknolojik cihazlarla donatılmış şubeleriyle üyelerine ihtiyaç duydukları estetik müdahaleleri yapan bir tıp kurumudur.
 
Bugün Türkiye’nin önemli, saygın ve lider sağlık gruplarından biri haline gelen Estetik International, 8 farklı hizmet noktasıyla yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin yasam kalitesini yükseltmeye devam etmektedir. Mecidiyeköy Quasar yerleşkesinde son teknolojik cihaz, altyapı ve profesyonel bir ekip istihdamı sağlayan Estetik International, dünya ile eş zamanlı sunulan uygulama ve yöntemlerle, Türkiye’nin estetik üssü olmaya devam edecek.
 
Vizyonumuz
 
ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerinin eksiksiz işlemesi için yatırımlar yapmaktadır. Sağlık turizmiyle Türkiye’ye gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlanır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. 7 farklı dilde hizmet veren Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve havalimanında karşılama, konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir süreci planlar ve sunar.
 
Misyonumuz
 
Bir tıp kurumu olarak en başta hastalarımız ve sonrasında onların yakınlarının memnuniyeti en önemli değer ve misyonumuzdur. Kaliteye ve sürekli gelişime ayırdığımız bütçeler doğrultusunda sürekli ölçümlenen performans kriterlerimizi her daim yükseltmeye, hep biraz daha fazlasını sunmaya çabalamaktayız. Çalışanımıza verdiğimiz değer, ekip çalışmasına ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ileri zamanlarda öncü bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle Sağlık Grubumuzun çok daha iyi düzeylere gelmesi için çalışmaktayız.

Operasyonlar ve Uygulamalarımız

Tüm Estetik cerrahi uygulamaları (100’ü aşkın operasyon)
Tüm medikal uygulamalar
Op. Dr. Bülent Cihantimur Özel Teknikleri
 
Yurt içi Tıp Merkezlerimiz

Estetik International Quasar Tıp Merkezi
Estetik International Bursa Çekirge

Yurt İçi Kliniklerimiz

Estetik International Ankara
Estetik International Bursa Korupark
Estetik International Bursa
Estetik International İzmir

Yurt Dışı Temsilciliklerimiz

Estetik International London
Estetik International Sweden