Eston İnşaat Yatırım A.Ş.

İnşaat

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Polatyol, 80 yıllık ticari geçmiş ve 40 yıllık kurumsal yapısı ile inşaat-taahhüt, enerji ve gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin köklü gruplarından biridir. Grubun ana iş kolu inşaat-taahhüt olup 9 ülkede tamamladığı baraj, otoyol, demiryolu projeleriyle uluslararası pazarda kendini kanıtlayan, Türkiye inşaat sektörünün saygın kuruluşlarından biridir.
 
Polatyol, 2014 yılının son çeyreğinde Eston İnşaat’ı satın alarak gayrimenkul alanına girmiştir. Polatyol Grubu’nun Eston İnşaat bünyesinde geliştireceği Eston Şehir projesi toplam 1 milyon metrekare alan üzerinde kurulacak ve tamamlandığında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden biri olacaktır.
 
Polatyol, Eston Şehir projesinde çalışmak üzere kendi kurumsal kültürüne uyumlu çalışabilecek takım arkadaşları aramaktadır. Paydaşlarına verdiği sözleri tutmayı önemsemek, kurumsal disiplin içerisinde çalışmak,  işinin tüm boyutlarına hakimiyet, profesyonel titizlik ve başarı için sorumluluk alabilmek bu kurumsal kültürün değerlerindendir.