European Tshirt Factory Tekstil Konfeksiyon

Tekstil

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

www.etf.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

ETF Tekstil A.Ş, Tekstil sektöründe farklı ürünler üretirken stratejik bir kararla sadece T-shirt üretimi yapmak üzere 1994 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.  Türk Tekstil sektöründe tüp T-Shirt üretimi ile bir ilke imza atan firmamız, günümüzde de Avrupa çapında tek firma olma özelliğini korumaktadır.
ETF Tekstil diğerlerinden farklı olmayı ve kendi alanında en iyi olmayı hedeflemiştir. Firma olarak, hedeflerine ulaşmak için teknoloji, kalite ve Ar-Ge’ye önem vererek ürünlerinde fark yaratmıştır. Baskı Bölümüne yaptığı yatırımlarla baskılı T-shirt üretiminde uzmanlaşarak kısa sürede dünyanın en büyük markalarının önemli üreticilerinden olmayı başarmıştır. Uluslararası baskı yarışmalarında büyük başarılar kazanmaktadır.
12.000 m2 kapalı alana kurulu İstanbul tesislerinde 7 milyon adet/yıl T-shirt üretmektedir. Üretimin tüm aşamalarındaki bilgi birikimi ve tecrübesi ile 3-4 haftalık çok kısa terminli programlar dahil,  farklı müşteri taleplerine cevap verebilecek esnek üretim yapısına sahiptir.