EVO Dış Ticaret A.Ş.

Kimya, Kozmetik, İthalat - İhracat, Hızlı Tüketim Malları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1975

Adres

Haramidere Beysan Sanayi Sitesi Dereboyu Caddesi No: 9 Kat: 1 MC İş Merkezi Beylikdüzü, İstanbul (Haramidere Sanayi Metrobüs durağı 400mt.)

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.showshoecare.com

Hakkımızda

EVO Dış Ticaret Anonim Şirketi,  Altı kıtada 60 ülkeyi aşan ve her geçen gün artan geniş uluslararası ağına odaklanarak süreci daha iyi yönetebilmek amacıyla Burhanoğulları Topluluğu tarafından kurulmuştur.

 

Kurulduğu 1975 yılından günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle Burhanoğulları'nın uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır.

Şirketimiz, Burhanoğulları'nın dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen Ayakkabı Bakım Ürünleri, Aerosol Ürünleri, Islak Mendil, Sabun, Kişisel Bakım Ürünleri, Ev Bakım Ürünleri, Oto Bakım Ürünleri gibi ürünlerin yurtdışına pazarlanması, operasyonel takibi ve gümrük işlemlerini sürdürmenin yanı sıra topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatlarını da gerçekleştirmektedir.

Topluluğumuz; 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, 

ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi,

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi,

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22716:2007 Kozmetik İyi Üretim Uygulamaları (GMP),

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi,

GOST-R Rusya ve Avrasya Gümrük Birliği için Uygunluk Sertifikası

belgelerine sahiptir.

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ 

EVO Dış Ticaret A.Ş.; insana saygı ve sürekli iyileştirme prensiplerini uygulayarak çalışan memnuniyetini esas kabul eden bir şirkette çalışma imkânı sunar.

Gerek yarattığı istihdam gerekse üretim ve ihracat rakamları ile ülke ve bölge ekonomisine önemli katkılarda bulunan kuruluşumuz, başarıyı yakalamada en önemli faktörün insan kaynağı olduğu bilinci ile hareket eder.

Bu doğrultuda çalışanlarımızın görevlerini iş memnuniyeti duygusu ve yüksek motivasyonla yerine getirmeleri için kurumsal faaliyetlerde, çalışanların sorumluluk alabilecekleri bir iş birliği ortamı yaratmayı, çalışanların sürekli olarak kendilerini işlerinde geliştirebilmelerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmelerini hedeflemekteyiz.

DEĞERLENDİRME VE İŞE ALIM SÜRECİ

Takımımıza katacağımız yeni üyeleri, uzun dönemli istihdam ve en uygun kişinin işe alımı yaklaşımını benimseyerek belirlemekteyiz. İşe alma kararımız, mevcut yetkinlikleriniz ve sizin gelişim potansiyeliniz değerlendirilerek verilmektedir.Adaylarda aradığımız temel özellikler ise şunlardır;

Takım çalışmasına yatkınlık
İletişim becerilerinde yetkinlik
Gelişime ve öğrenmeye açıklık
Esneklik ve pozitif yaklaşım
Süreç ve çözüm odaklılık

 EVO Dış Ticaret A.Ş. bir Burhanoğulları Kimya A.Ş. kuruluşudur.