Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Web Site

www.foriba.com

Adres

-

Hakkımızda

Bir Bakışta Foriba
Foriba’nın kuruluş serüveni 90’lı yılların sonuna doğru 4 arkadaşın global pazara açılmak için yaptığı çalışmalara dayanıyor. Şimdi ise yarının teknolojilerini, bugünün sistemlerine entegre eden Foriba, e-Dönüşüm yolculuğunuz sırasında karşınıza çıkacak tüm ihtiyaçlara yönelik özel çözümler sunuyor.
Yeni nesil finansal teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibi ile dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firması olma yolunda ilerliyor. Kullanıcılarının finansal ve muhasebe süreçlerinin dijital ortama taşınmasını sağlayan Foriba, Türkiye’deki kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının gelişimine yön vererek, kısa sürede pazar lideri olarak 10 bin’den fazla müşteriye hizmet veriyor.

Muhasebe sistemleriyle uyumlu çalışan gelecek nesil; e-Fatura, e-İrsaliye, e-Arşiv, e-Defter, e-Mutabakat ve benzeri ürünlerimizle; bugün açılmış bir ofisten, dünyanın en büyük şirketlerine kadar inovatif entegrasyon çözümleri sağlıyoruz. Sistemlerinize ve hedeflerinize en uygun çözümü, uzun vadeli verim odağıyla birlikte bir araya getiriyoruz. e-Belgelerin %70’inin üreticisi/alıcısı olarak, uluslararası arenada adını duyuran yerli-yabancı şirketlere hizmet sağlarken, bilişim teknolojileri sektöründe de faaliyet gösteriyoruz.

Son dönemde IFC (Dünya Bankası), Revo Capital ve Endeavor Catalyst’ten aldığımız yatırımlarla da sektörde yerimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırıyoruz. Şu anda 10 bin'den fazla mutlu müşterilerimize ve; global çaptaki markaları içeren 450+ çok uluslu şirketlere dijital yolculukları boyunca güvenle destek veriyoruz.