FREE BIRD TRAVEL

Turizm, Seyahat Acentaları

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1998

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.freebirdtravel.com

Hakkımızda

1998 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında kurumsal ve bireysel hizmetler sunan Free Bird Travel, güvenilir, kaliteli ve özel hizmet anlayışıyla başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. Servis sektöründe beklenen ilgi, dikkat ve dinamizmi sağlamayı hedef seçen Free Bird Travel, hem profesyonelliğin bütün gereklerini yerine getirebilmek, hem de amatör ruhu kaybetmeden konuklarının tam memnuniyetini ön planda tutabilmek için tüm özeni göstermektedir. Free Bird Travel, kişiye özel sunduğu olanaklarla farklılığını ortaya koymakta, havalimanı ofisi sayesinde tüm müşterilerine seyahatlerinin başlangıcından bitimine kadar eşlik edebilmektedir. Sektörde 16 yıldır hizmet veren Free Bird Travel, Turizm Bakanlığı tarafından “A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi” ile yetkilendirilmiş, 2010 yılında IATA olmaya hak kazanmıştır.
 
Geleceğinizi Turizm Sektöründe Şekillendirin!

Sektörde 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Free Bird Travel, bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün önemli firmaları arasında olmayı hedeflemektedir.
 
En önemli kaynağı insan olan Free Bird Travel, stratejik düşünebilen, hızlı, atak ve sorumlu çalışma arkadaşları ile bu aileyi her geçen gün büyütmektedir.
 
Free Bird Travel’a katılmak, işbirliği ve dayanışma temeline dayanan bir çalışma ortamında, büyük bir ailenin bir parçası olmaktır.
 
İK Uygulamaları

Free Bird Travel İnsan Kaynakları uygulamalarının amacı, faaliyet gösterdiği alanlara en uygun nitelikte insan gücü yerleştirmek ve kalıcılığı sağlamaktır.
 
Kurumsal yapısı ile çalışanlar, yetkinlik ve yeterliliklerini etkin olarak kullanabilecekleri ve şirketin hedeflerine ulaşmasında katkı sağlayabilecekleri görevlerde değerlendirilmektedir.
 

Çağdaş sistemler doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçleri titizlikle yürütülmektedir.
 

İşin gerektirdiği nitelikler ve kişisel becerileri baz alarak objektif ve adil bir değerlendirme yapılmaktadır.