Garanti Plastik

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Ambalaj, Enerji, Plastik ve Ürünleri, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2005

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

http://www.garantiplastik.com/

Hakkımızda

Genç yaşına karşın, deneyimli yöneticiler ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanlarıyla, ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Garanti Plastik, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır. 


Garanti Plastik, hızlı finansal büyüyüşü ve ticari bağlantılarının gücüyle artık global pazarda yer almaya karar verip 2013 yılında izmit lokasyonunda 5000 m2 alanda üretim hacmi daha da fazla olan ‘’Garanti Geridönüşüm San. Tic. A.Ş.’’ toplama ayrıştırma tesisini kurmuş, var olan hadımköy deki geri dönüşüm tesisini ise Dilovası lokasyonunda ki Köseler köyü mevkiinde 10,000 m2 alanda sürdürme kararı almıştır.uluslararası piyasayı kaynağından takip etmek için de Almanya lokasyonunda ‘’Garantie Plastik GmbH’’ı tacir şirket olarak Avrupa’ya tanıtmaya başarmıştır. 


Sektörel anlamda günümüz Türkiye pazarına daha/önce sunulmamış birçok çeşidi; kalite anlayışı, yüksek teknolojisi, özgünve işlevsel tasarım hedefiyle üreten Garanti Plastik, rekabetçi maliyet yapısı, iddialı yatırım stratejisi ve bakış açısıyla, kısazamanda Türkiye ve dünyada, kurumsal ve kurumsallaşma sürecindeki birçok üretici firmanın ambalaj ve üretim atığı konusunda çözüm ortağı olmuştur. 


Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısıyla Garanti Plastik, “ürüneözel tasarım” anlayışı sayesinde, hizmet verdiği kurumların markadeğerine katkıda bulunmaktadır.


Film , enjeksiyon ve ambalaj gibi birçok sektörde gereksinim duyulan, “Granül Hammaddeye” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri sunan Garanti Plastik, kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilemez temel prensip olarak belirlemiştir.


Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Garanti Plastik , ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçeğe dönüştürmek üzere gelişimini sürdürmektedir.