GENEX Yazılım

Bilişim, Yazılım, Finans - Ekonomi, Yatırım

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.geneks.com.tr

Adres

REŞİTPAŞA MAH. DENİZBANK SİTESİ SK. No:20 SARIYER/ İSTANBUL

Hakkımızda

Genex Yazılım A.Ş, Mart 1994 yılından itibaren İstanbul’da faaliyet gösteren bir AR-GE merkezidir. Firmamız 1994 yılından beri Türkiye ve Yunanistan pazarına Computer Telephony (IVR, Call Center, Ses Kayıt Sistemleri) ve & Finansal Yazılım çözümleri sunmaktadır. Herhangi bir holding veya finans kuruluşunun iştiraki olmayan firmamız, kuruluşundan beri kendi öz kaynaklarıyla faaliyet göstermiş ve hizmet verdiği firmalar için güvenilir bir çözüm ortağı olagelmiştir. 1996 yılında Oracle Çözüm Ortağı olan firmamıza ait finansal çözümler Oracle’ın sunduğu teknolojik imkânları da kullanarak yüksek performans veri güvenliği, iş sürekliliği ve mevzuat uyumluluğu gibi temel noktalarda rakiplerine üstünlük sağlamakta ve pazar payını artırmaya devam etmektedir. Firmamız 20 Haziran 1998 tarihinde Geneks İnternational Yazılım ve İletişim Ltd Şti ünvanı ile faaliyetlerine başlamış, 2017 Şubat ayında tür değişikliğine giderek Genex Yazılım A.Ş. olarak ünvanını değiştirmiştir.

Genex sermaye piyasalarına aşağıda listelenen enstrümanları içeren front office, back office ve OMS modüllerini içeren, gelişen piyasa koşulları, müşteri profili ve mevzuat değişikliklerine süratle ayak uyduran bütünleşik yazılım çözümleri sunmaktadır. Genex çözümleri BIST (İMKB), Takasbank, MKK, SPK, VOBAŞ düzenlemeleriyle tam uyumludur ve müşterilerine değişen mevzuata uyum garantisi vermektedir.

Sermaye Piyasaları çözümü olan Gendeks uygulaması en esnek ve hızlı hisse senetleri uygulaması ve en düzgün çalışan vergi modülüyle rakiplerine üstünlük sağlamıştır.

Genex bir yazılım firması olarak bünyesinde yazılım uzmanlarına ek olarak Sermaye Piyasalarında faaliyet gösteren borsa aracı kurumlarında görev yapmış tecrübeli personel de bulundurarak hizmet kalitesini ve mevzuat uyumluluğunu en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.