Gold Stamp Ajans Medya Yayıncılık San.Tic.Ltd. Şti

Reklam Satış Firmaları

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.30 - 18.30

Cumartesi: 09.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2013

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.goldstamp.net

Hakkımızda

Gold Stamp Ajans Medya sektöre 2012 yılında girmiş, hedefleri doğrultusunda doğru analizlerle yola çıkmış ülkede ki p,r ajansı sıkıntısı üzerine eğilim göstermiş, kendisini geliştirme yolunda ciddi adımlar atarak bugüne kadar gelmiş büyük bir ajans ve medya kuruluşudur. Hedefimiz 2018  Mayıs ayı itibariyle Ülkemizin organize p,r ajansı olarak görev alıp 80 ‘ den fazla şubeyle ülkemize ve ajans, medya standartlarına değer katarak kocaman bir aile olmaktır.
 
GOLD STAMP FİRMA VİZYON – MİSYON - DEĞERLERİMİZ :
Vizyonumuz :
Ajans, Medya, Reklam ve Yayıncılık sektörüne farklı ve geniş bakış açısı getirebilmek, sektörde kalıcı ve kaliteli olabilmek adına  özgün tasarımlarımız ve fikirlerimizle yol alan dinamik ve yenilikçi bir ekibiz.  Bize göre iyi reklamın özü; yaratıcılık, kalite ve ekip çalışması demektir. Gold Stamp  Ajans Medya  olarak yaptığımız işler yapacağımız işlerin güvencesidir. 
Misyonumuz :
Gold Stamp Yerel ve Ulusal AJANS MEDYA gruplarına yeni bir bakış açısı getirmektedir. Etik değerlerle insan kalitesini en iyi şekilde temsil ederek hedeflere çok daha çabuk yaklaşılabildiğini gösterebiliyoruz. Yasal girişimler, organizasyonlar ve sosyal sorumluluk projelerinde ön planda olarak öncülük ediyoruz. Kısacası insanlığın olduğu her yerde insanlara en iyi hizmet sunabilme kalitesini gösterebiliyoruz. Alınan her nefeste geçen zamana önem verdiğimiz için ne yapmamız gerektiğinin bilincinde olarak istediğinizi size sunabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Bizimle çalışıp firmanıza farklı değerler katarak hayallerinizi gerçekleştirmek adına attığınız her adımda sizi başarıya götürüyoruz. Çünkü biz kendi geleceğimize sizinle ışık tutuyoruz.
Değerlerimiz :
* İş ahlakı ve dürüst çalışma niteliklerinden asla vazgeçmeyiz.
* Ulusal anlamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yaparız.
* İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.
* Çalışkan ve kararlıyız. Verdiğimiz sözler için tüm çabamızı ortaya koyarız.

. Biz Gold Stamp olarak daime gelişmek için çabalarız.