GÜL ECZA DEPOSU SAN.VE TİC.A.Ş.

Ecza Depoları ve Eczaneler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1987

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

Gül Ecza Deposu 1987 yılında Sn. Güner Zeynep Yüceer tarafından kurulmuştur. Dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyüyerek sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Gül Ecza Deposu Türkiye çapında hizmet verilen güvenilir ve saygın bir kuruluş olmuştur.

Türk sağlık sektörünün hizmetinde 26. yılını kutlayan Gül Ecza Deposu, yurt genelinde devlet hastaneleri, askeri hastaneler ve üniversite hastanelerine deneyim ve güvenle hizmet vermektedir. Depomuz geniş bir ürün yelpazesini hızlı ve kaliteli hizmet ile birleştirerek devlet hastaneleri ve üniversite hastaneleri ihalelerine katılmakta ve kamu menfaatlerine en uygun şartlarda çözümler sunmaktadır. Üstlendiği tüm projelerde yüksek etik ve kalite standartlarını hedef ve ilke edinen şirketimiz, uyguladığı takip sistemiyle ilaç israfını en aza indirmeyi ülkemizin ve halkımızın geleceğine değerli bir katkı olarak görmektedir.

26 yıllık deneyimle birçok ilke imza atan ve sektörün öncülerinden biri olarak kabul gören Gül Ecza Deposu Fortune 500’de en büyük 500 Türk şirketi arasında yerini almıştır. Şirketimiz, IMS verilerine göre son 3 yılda TL ve kutu bazında ilk sırada yer almaktadır. Şirketimiz ayrıca etik ve sorumlu yapısı ile son 20 yıldır ödediği vergilerle vergi rekortmenliği listesindeki yerini korumaktan dolayı övünç içerisindedir.

%25’lik pazar payı ile lider konumunda olan şirketimiz insanlığın en temel haklarından biri olan sağlık sektöründe çalışmanın bilinciyle hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktan gurur duymaktadır.