Gürsoy Grup

Maden ve Metal Sanayi, Yapı, Reklam ve Tanıtım, Eğlence - Kültür - Sanat, Medya

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.gursoygrup.com.tr

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1998

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Hakkımızda

Gürsoy Grup; inşaat, restorasyon, demir-çelik, zemin kaplama sistemleri, tarımsal gıda, pazarlama ve kurumsal yayıncılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

İnşaat sektöründe Güryapı Restorasyon ve Gürsoy Grup Restorasyon firmaları ile lider konumda olan grubumuz, 30 yıla yaklaşan tecrübesini üstlendiği benzersiz projelere aktarmak suretiyle, konut, alış-veriş ve iş merkezleri, eğlence parkı inşaatları, altyapı ve çevre düzenlemeleri ile dünyaca ünlü tarihî eserlerin restorasyonunu icra etmektedir.

İnşaata ilaveten Gürsoy Grup bünyesinde, demir-çelik sektöründe Gürmak Demiryolu, tarımsal gıda sektöründe Şehrekmek ve zemin kaplama sektöründe Alfa Terrazzo, eğlence ve gayrimenkul sektöründe İsfanbul ve Venezia, kurumsal yayıncılık alanında Müessese İletişim, sosyal sorumluluk alanında ise Gürsoy Vakfı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gürsoy Grup, tüm faaliyetlerinin odağına “insanı” almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, şehirli insanın yaşam konforunun artırılması, kültürel ve tarihî mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

Gürsoy Grup Şirketleri;
Gürsoy Yatırım Holding
Güryapı Restorasyon Taahhüt 
Gürsoy Grup Restorasyon 
Guryapi LLC.
İsfanbul Tema Park
İsfanbul AVM
Venezia Mega Outlet AVM 
Alfa Terazzo Zemin Kaplama Sistemleri
RDS Gayrimenkul Danışmanlık
Gürmak Demiryolu
Şehrekmek- Gıda Üretimi
BlackGreen- ArGe
Çamlıca- Turizm
Telefun- Açıkhava Reklam Satış
Müessese- Yayıncılık
Gürsoy Vakfı- Sosyal Sorumluluk