Halıcı Elektronik & Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Ş

Elektrik & Elektronik

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.halici.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Cumartesi: 08.30 - 13.00

Kuruluş Yılı

1994

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Hakkımızda

Halıcı Elektronik & Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Şti.  

Halıcı Elektronik Şirketi olarak 1994 yılında Türk endüstri sektörüne elektronik, otomasyon ve telekomünikasyon alanlarında hizmet vermek amacıyla faaliyete geçtik.

Firmamız 90 kişilik uzman ekibiyle elektronik, otomasyon ve telekomünikasyon sektöründe mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, malzeme satısı, teknik servis, taahhüt ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

ABB Elektrik Sanayi Ltd. Sti. firmasının otomasyon, AC motor ve sürücüler, konusunda bayi ve sistem entegratörüyüz.

Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşaa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır.

Kalite, pazar payı, maliyet, güvenirlilik, satış öncesi ve sonrası hizmetler gibi rekabetin temel koşullarının bir çatı altında toplanması için verdiğimiz çaba, hak ettiğimiz yere gelmemizi sağlamıştır.

Teknik birikimlerimiz, attığımız sağlam temellerin var oluş noktasıdır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde mühendislik birikiminin önemi kuskusuz çok büyüktür. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.

1994 senesinden bu yana ödün vermeden sürdürdüğümüz politikamızı, ilk günkü heyecan ve ilkelerimizle geliştirerek büyümeye devam ediyoruz.