Genel Bilgiler

http://www.hanna.com.tr 

HannaHome Dekorasyon İnş. San. ve Dış Tic. A.Ş.

 

Dekorasyonun temel ihtiyaç ve stilini oluşturan zemin ve duvar kaplamalarında dünya genelinde lider markaların Türkiye temsilcisi olan HannaHome, 2009 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır. İnşaat ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren HannaHome,  lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan duvar kağıdı, parke ve halı kategorisinde 9 farklı marka ile hizmet vermekte ve bu ürünlerin ithalatını Almanya, İtalya, Hollanda, Amerika ve Güney Kore başta olmak üzere farklı ülkelerden gerçekleştirmektedir.
 
Gerek son kullanıcı gerek profesyonellerin dekorasyon ihtiyaçlarına hızlı ve bütünlük içerisinde çözüm bulmak üzere ürünlerini Türkiye genelindeki bayileri üzerinden müşterileri ile buluşturan HannaHome, aynı zamanda sektörel projelere yönelik ürün tedarik ve uygulama hizmeti de vermektedir.
 
HannaHome, doğru ürünleri, doğru zamanda, doğru yerde müşteri ile buluşturma stratejisi ile tasarım ve dekorasyona dair farklı marka ve ürünleri sektörle buluşturmayı sürdürmektedir. 


 

Devamını Oku Gizle


HannaHome Dekorasyon İnş. San. ve Dış Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.