HAUS

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

1954

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.haus.com.tr

Adres

-

Hakkımızda                HAUS Santrifüj Teknolojileri, gıda uygulamaları, çevre uygulamaları ve endüstriyel uygulamalar için gerekli santrifüj dekantör, separatör ve çeşitli ekipmanlar sağlamaktadır.

                Separasyon teknolojisinin geliştirilmesinde ve üretiminde lider olmayı hedefleyen HAUS, faaliyetlerine 1954 yılında Aydın’da başlamıştır. Firma 2010 yılında İstanbul’da satış ve pazarlama ofisi, 2012 yılında Hollanda’da HAUSEUROPE B.V. şirketini ve 2015 yılında Malezya’da HAUS SEA şirketini kurmuştur.

               Bugün 32.000 metrekare alana kurulu yaklaşık 395 çalışanı ile yıllık 500’ün üzerinde santrifüj dekantör ve separatör üretme ve kurma gücüne sahip olan firma ISO 9001:2008, ISO 14001, ISO 22001, OHSAH 18001, TSE 12505 ve TSEK belgelerine sahiptir ve CE direktiflerine uygun üretim yapmaktadır.
HAUS firması atık su ve içme suyu arıtma tesislerinde, petrol alanlarında, sondaj endüstrisinde, hayvansal ve bitkisel yağların işlenmesi ve elde edilmesinde, zeytinyağı uygulamalarında, süt endüstrisinde, nişasta ve maya endüstrisinde, kimya ve eczacılık endüstrisi ve benzeri endüstrilerde ihtiyaç duyulan santrifüj dekantörleri ve separatörleri üretmektedir.

               HAUS misyonunu modern teknolojiye dayalı kaliteli üretimle müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde karşılayan makineleri üretmek ve kurmak olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda, firma hedeflerini yerine getirebilecek ve konusunda uzman ekibini sürekli şirket içi ve dışı eğitimlerle desteklemektedir.
Satış sonrası hizmetlerde de Türkiye’nin her bölgesine 7 gün / 24 saat kesintisiz servis desteği sağlayan firma, olası arıza ya da aksaklıklara en kısa sürede müdahale ederek makinelerin veya tesislerin sürekli çalışır halde tutulmasını sağlamaktadır.

                Üretilen makinelerdeki verimi yükseltmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firma yenilikçi çalışmalarla farklı tiplerde santrifüj dekantörler tasarlamakta ve üretmektedir. Ayrıca kurduğu tesisleri kendi geliştirdiği bilgisayar otomasyonlarıyla desteklemektedir. Aynı zamanda 2015 yılında kurduğu Ar-Ge Merkeziyle HAUS, Türkiye’deki 220 merkezden biri olmuştur.

Vizyon

Kaliteli ve etkin mühendislik çözümleri ile müşterilerimizin başarı ortağı olmak.

Misyon

Yenilikçi tasarım mühendisliği yaklaşımı ile müşterilerimize yüksek kalitede santrifüj dekantör ve separatör sağlamak ve bunu da etkin hizmet anlayışı ile sunan bir dünya lideri olmak.

Değerler

Yenilikçi

Tasarım da yenilikçi
Yenilikçi üretim teknolojilerini takip eden ve uygulayan
Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunan

Tutkulu

Müşterilerimize hızlı ve etkin hizmet anlayışı
İşine ve gelişimine tutku ile bağlı çalışanlar
Pozitif  ve çözüm odaklı yaklaşım

Etkinlik

Etkin kaynak kullanımı
Etkin Mühendislik çözümleri
Etkin hizmet anlayışı

Bütünlük

Dürüst ve saygılı bir topluluk olmak
İletişimde açık ve net olmak


Misyonumuza değer katıp, vizyon ve değerlerimiz ışığında bizimle çalışmak istiyorsanız, başvurunuzu bekliyoruz.