HAYAT VARLIK Yönetim A.Ş.

Finansal Hizmetler

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2008

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 550-749

Web Site

www.hayatvarlik.com

Hakkımızda

01 Şubat 2008 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”)’nın izni ile LBT Varlık adı altında kurulduk. 2014 Haziran ayında gerçekleşen LBT Varlık ile TURKASSET, 2017 Mart ayında gerçekleşen TURKASSET ve  HAYAT VARLIK birleşmesi sonucunda yolumuza HAYAT VARLIK bünyesinde devam etmekteyiz.

Tahsili gecikmiş alacakları bankalardan ve diğer finansal kuruluşlardan satın alarak, borç sahibi müşterilerimize çözüm sunuyor, müşterilerimizin ekonomik özgürlüklerine tekrar kavuşup, hayatlarında yeni bir sayfa açabilmeleri için çalışıyoruz.

Gerek aktif büyüklüğü gerekse çalışan sayısı itibarı ile Türkiye’nin en büyük varlık yönetim şirketi olarak;
Kurulduğumuz günden bu yana, sektörün en hızlı büyüyen şirketiyiz. 
2018 itibarıyla Türkiye genelinde 7 büyük şehirde 550'yi aşkın çalışanımızla, 800.000’in üzerinde müşterimize hizmet vermekteyiz.
Çalışanlarımıza özel tasarlanan sosyal alanlar ve faaliyetlerimizle, onlara ayrıcalıklı, huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.
Çalışanlarımızın kendilerini özgürce ve rahat ifade edebilecekleri iletişim platformlarına sahibiz. Şirketimizde açık ve sürekli iletişime imkân sağlamak amacıyla üst yönetimin ve insan kaynaklarının sürekli “erişilebilir” halde olmasına önem veriyoruz.Sektördeki öncü konumumuzla birlikte, ilkleri ve tekleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
2014 ve 2015 yıllarında, Great Place to Work tarafından düzenlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri Yarışması’nda 50-500 çalışan kategorisinde Türkiye’nin en iyi 10 işvereni arasında yer aldık  2014 yılında, ayrıca İş- Yaşam Dengesi Özel Ödülü'ne layık görüldük 
Varlık Yönetim Şirketleri arasında kurumsal akademiye sahip olan tek şirketiz. HAYAT VARLIK Akademisi’yle tüm çalışanlarımıza görev ve yetkinliklerine özel eğitimler veriyor, gelişimin ömür boyu olduğuna inanıyoruz.
Sürdürdüğümüz eğitim programlarıyla 2016yılında dünyanın en prestijli eğitim ve gelişim ödüllerinden biri olan Brandon Hall Eğitimde Mükemmeliyet ödülüne ve 2017 yılında Amerikanın en saygın organizasyonları arasında yer alan ATD ( Association for Talent Development)'nin en prestijli  ödülü olan ATD BEST Awards'a layık görüldük.
2013 yılından bu yana, sektördeki ilk ve tek ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemleri sertifikasına sahibiz. 
2016 yılında ise ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasına hak kazandık.
Müşteri odaklı iş modelimiz, ABD’nın önde gelen eğitim kurumlarından olan Harvard Business School’da örnek vaka olarak okutulmaktadır.

*02.02.2018 itibari ile.