HMS Makina San. ve Tic. A.S.

Makine ve Ekipmanlar, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Savunma Sanayi, Havacılık

Adres

Adres : Ahmet Nazif Zorlu Bulvarı No:7 MOSB Yunusemre/MANİSA Tel-Fax : 02362901500 - 02362901505

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Yakacak
  • Giyim Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Pazar: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

1979

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 200-249

Web Site

www.hmsmakina.com.tr

Hakkımızda

İhtiyacınız Olan Bütün İşlemler Tek Çatı Altında!

 

HMS Makina, 1979’dan bugüne müşterileriyle birlikte sürekli gelişerek büyüyen, faaliyet gösterdiği alanlarda bilgi birikimi ve deneyimi ile fark yaratan, üretimin her aşamasında kullandığı yüksek teknoloji ile Manisa’da toplam 65 bin metrekare alan üzerine kurulu iki ayrı tesiste havacılık, savunma, enerji ve petrol-gaz sanayiinde dünya devlerinin stratejik çözüm ortağı olarak üretim yapmaktadır.

 

Sahip olduğu AS9100 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu ile alüminyum, titanyum, çelik ve nikel alaşımlı malzemelerden yüksek hassasiyet gerektiren detay parça ve alt sistem üretimi yapan HMS Makina, Airbus, Boeing ve Bombardier gibi firmalara “onaylı tedarikçi” olarak hizmet vermektedir.

 

25’i 5 eksen olmak üzere 70’in üzerindeki geniş tezgah parkurunda; 5 m boyuna kadar çapı 1 mm ile 1m arasında değişebilecek torna kapasitesi ve 4m’ye kadar frezeleme kabiliyetinin yanısıra EDM, honlama, sac metal, broş gibi farklı üretim teknolojilerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Talaşlı imalattaki uzmanlığını kullanarak ürettiği parçalara, kendi bündesindeki NADCAP onaylı NDT, shot peen, kaplama ve boya gibi özel prosesleri uygulayarak, müşterilerine nitelikli bitmiş ürün sağlamaktadır. Onaylı montaj kabiliyetleri ile müşterinin doğrudan kullanabileceği alt montaj gruplarını ve test edilmiş komple sistemleri de tek çatı altında sunabilmektedir.

 

HMS Makina’nın insana verdiği değer ise, sektörün ve ülkenin geleceğine yaptığı yatırımın en güzel göstergesidir. Fabrika içinde kurduğu Çıraklık Okulu ile kendi teknik personelini kendi yetiştiren HMS Makina, çoğunluğu mühendis ve teknisyen olmak üzere 370’i geçen çalışan sayısı ile akıl, beceri ve deneyimi hatasız çalışma prensibiyle birleştirmektedir.


HMS Makina, Manisa’daki teknoloji ve üretim üssünde, havacılık, savunma , enerji ve petrol-gaz sektörlerinin önemli bir parçası olmaya devam edecek takım arkadaşları aramaktadır.

 

 instagram : hmsmakina                           lindekin: HMS Makina Sanayi