Hostamedia

İnternet, Yazılım, Reklam ve Tanıtım, E-ticaret

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.hostamedia.com

Adres

Şakayıklı Sok. No:25 3 Levent - İstanbul -34330

Hakkımızda

Hostamedia, 1996 yılından beri tecrübesi, uzmanlığı ve farklı sektörlerden edindiği bilgi birikimi ile Türkiye’nin lider şirketlerine dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre belirlediği stratejiler doğrultusunda, web tasarımı ve yazılımı, mobil site tasarımı ve yazılımı, e-ticaret yazılımları, kullanıcı deneyimi tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), içerik geliştirme, sosyal medya yönetimi, kurum kimliği tasarımı gibi farklı çözümler sunmakta, içerik yönetim sistemleri (CMS) gibi çeşitli web tabanlı yazılım projeleri geliştirmektedir.


2001 yılından itibaren sürekli geliştirdiğimiz CMS ve E-ticaret alt yapılarımızı, müşterilerimizin ortak ihtiyaçları, onlardan aldığımız geri bildirimler ve deneyimlerimiz ile her geçen gün büyütmekte ve web tabanlı yazılım projelerinde uygulamaktayız.


Hizmet verdiği markalara değer katmayı kendine ilke edinen Hostamedia, strateji, tasarım ve teknolojiyi biraraya getirerek Hepsiburada, Vatan Bilgisayar, SAP Türkiye, Türk Henkel, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Senin Bankan, The Marmara Hotels, İstanbul Yeni Havalimanı, Detur, Elite World Hotels, Avantgarde Collection, The Stay, Gezi Hotel Bosphorus, Misela, Ekinciler Holding ve Herman Miller Türkiye gibi pek çok lider markaya hizmet vermektedir.


Hostamedia, dünyanın en önemli organizasyonlarından The Webby Awards, Altın Örümcek, W3 Awards, WebAward, Horizon Interactive Awards, Interactive Media Awards (IMA) ve Davey Awards tarafından 30 farklı projesi ile 50’den fazla ödüle layık görülmüştür.


Hostamedia Google Partners ve Microsoft Partner programları üyesidir.