Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

Tekstil, Giyim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Giyim Yardımı
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1999

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 450-549

Mavi Yaka : 3000-3999

Web Site

https://careers.hugoboss.com/

Adres

-

Hakkımızda

HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 12.500 çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 127 ülkede 7.000’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.
 
1999 yılında kurulan ve HUGO BOSS’un moda ve yaşam tarzını yansıtan ürünlerini üreten HUGO BOSS İzmir, 56.000 m2 kapalı alanı, iki fabrikası ve 3900'ü aşkın çalışanı ile dünya genelindeki HUGO BOSS üretim ağının içerisindeki en büyük ve önemli üretim merkezi konumunda olup zengin mühendislik uygulamaları ile öne çıkmaktadır.
 
3.900 kişinin başarı tutkusu ve takım çalışması ile bir araya geldiği Hugo Boss İzmir’in vizyonu, moda sektöründe üretim mükemmelliğini sağlamak; misyonu ise kurumsal yapısı, yetkin çalışanları ve fark yaratan uygulamaları ile değer yaratmaktır.

Hugo Boss İzmir, tüm çalışanları için  sonsuz gelişim olanakları sağlamakta ve insana verdiği değeri her alanda göstermektedir. Eğitim ve kariyer fırsatları, iş dışında da keyifli vakit geçirmeyi mümkün kılan sosyal tesisleri, farklı ilgi alanlarına yönelik sosyal kulüpleri ve şirket içi etkinlikleri ile parçası olmaktan gurur duyacağınız, geleceğinizi yönlendirebileceğiniz ve hayalinizdeki işi bulabileceğiniz bir yaşam ortamı sunar.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurumsal Değerlerimiz

Başarı tutkusu
Saygı
Dayanışma
Sürekli iyileştirme
Çeviklik
Sadelik


Hugo Boss'u bir de çalışanlarımızdan dinleyin: https://www.youtube.com/watch?v=TMmEFiM-0uM