HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.humankapital.com.tr

Adres

İSTANBUL: Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Ekinoks Residans E-2 Blok No:1 Kat 7 Ofis No:42 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL TEKİRDAĞ: Kazımiye Mahallesi Aşık Veysel Sok. Doğan Apt. Kat 1 D.5 No:22 Çorlu-Tekirdağ

Hakkımızda

Adaylarımızı Nasıl Destekliyoruz?

Human Kapital, işe alım sürecinin her aşamasında sizin yanınızda olduğunu hissettirir.Sizi kişisel bir kariyer danışman titizliliği ile değerlendirir.Sizinle sadece mülakat yapmakla kalmaz, aynı zamanda geliştirmeniz gereken yönleriniz konusunda somut önerilerde bulunur.Sizi müşteriye sunarken, güçlü yönlerinizi vurgulayıp, işverende merak uyandırıp, sizinle tanışma isteği duymasını sağlar.

Human Kapital, müşteriyi, pozisyon profilini ve adayı doğru analiz ettiği için kariyerinize uygun olmayan veya sizin için risk olacak iş önerilerinde bulunmaz.

Niçin Human Kapital’i Seçmelisiniz ?

Human Kapital’in aday veritabanında yer almanız, iş arama sürecinde size önemli bir avantaj sağlamaktadır.Müşterilerinin % 78’i yabancı sermayeli global firmalardan, % 22’si ise yerli kurumsal firmalardan oluşmaktadır.İdealinizdeki şirkette çalışmak için öncelikle onlarla tanışmanız gerekir.Human Kapital tam da bu süreçte size önemli iş fırsatları sunmaktadır.

Human Kapital Aday Bilgilerinin Gizliliğine Büyük Önem Verir.

HUMAN KAPİTAL, tüm işe alım sürecini gizlilik içinde yürütür. Gönderdiğiniz özgeçmişiniz veya mülakat raporunuz kesinlikle gizli tutulmakta ve sizin izniniz olmadan hiçbir şirkete sunulmaz.Yeni iş fırsatında müşteriye mülakat raporunuz sunulmadan önce, işe alım danışmanlarımız sizi arayarak pozisyon ve firma hakkında bilgilendirirler. Siz izin vermeniz halinde mülakat raporunuz sunulur, aksi halde veritabanımızda saklanır.

Human Kapital 2-3 Hafta içinde Adaylara Geribildirimde Bulunur.

Bizim en önemli özelliğimiz; güçlü teknolojik alt yapımız, ulaşılabilir olmamız, sürecin her aşamasında hızlı ve şeffaf geri dönüşlerde bulunmamızdır.Bu süreci adaylarımızla birlikte yönetiyoruz.

Human Kapital Adayı Uygun Yeni İş Fırsatlarından Haberdar Eder. Human Kapital bir defa sizinle mülakat yaptıktan sonra size uygun diğer iş fırsatlarından mutlaka haberdar eder.

Diğer hizmetlerimiz için www.humankapital.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

(250'den fazla % 78 yabancı ve yerli kurumsal firmalara hizmet veriyoruz.)

Beyaz Eşya
Kimya sektörü

Otomotiv Yan Sanayi
 İlaç sektörü

Makine- Talaşlı İmalat
Kozmetik sektörü

Petro Kimya sektörü
 Elektrik Elektronik Malzemeler-KNX, Smarthome

Metal  sektörü
Ambalaj  sektörü

Lojistik sektörü

FMCG - Hızlı Tüketim
Gıda sektörü 

Yalıtım - Yapı Kimyasalları
 Cam sektörü

Plastik-Polimer
Gıda Ambalajları

Enerji sektörü 
Mobilya sektörü

Tekstil sektörü
Kablo sektörü

Boya Bağlantı Elemanları

Isıtma - Soğutma
Tarım:Fındık, Susam, Pamuk

Döküm sektörü

Kağıt sektörü

Bilişim sektörü

Otel ve Konaklama sektörü

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ İş İlanları

(17 iş ilanı)