HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.humankapital.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Adaylarımızı Nasıl Destekliyoruz?
Human Kapital, işe alım sürecinin her aşamasında sizin yanınızda olduğunu hissettirir.Sizi kişisel bir kariyer danışman titizliliği ile değerlendirir.Sizinle sadece mülakat yapmakla kalmaz, aynı zamanda geliştirmeniz gereken yönleriniz konusunda somut önerilerde bulunur.Sizi müşteriye sunarken, güçlü yönlerinizi vurgulayıp, işverende merak uyandırıp, sizinle tanışma isteği duymasını sağlar.

Human Kapital, müşteriyi, pozisyon profilini ve adayı doğru analiz ettiği için kariyerinize uygun olmayan veya sizin için risk olacak iş önerilerinde bulunmaz.

Niçin Human Kapital’i Seçmelisiniz ?
Human Kapital’in aday veritabanında yer almanız, iş arama sürecinde size önemli bir avantaj sağlamaktadır.Müşterilerinin % 78’i yabancı sermayeli global firmalardan, % 22’si ise yerli kurumsal firmalardan oluşmaktadır.İdealinizdeki şirkette çalışmak için öncelikle onlarla tanışmanız gerekir.Human Kapital tam da bu süreçte size önemli iş fırsatları sunmaktadır.

Human Kapital Aday Bilgilerinin Gizliliğine Büyük Önem Verir.
HUMAN KAPİTAL, tüm işe alım sürecini gizlilik içinde yürütür. Gönderdiğiniz özgeçmişiniz veya mülakat raporunuz kesinlikle gizli tutulmakta ve sizin izniniz olmadan hiçbir şirkete sunulmaz.Yeni iş fırsatında müşteriye mülakat raporunuz sunulmadan önce, işe alım danışmanlarımız sizi arayarak pozisyon ve firma hakkında bilgilendirirler. Siz izin vermeniz halinde mülakat raporunuz sunulur, aksi halde veritabanımızda saklanır.

Human Kapital 2-3 Hafta içinde Adaylara Geribildirimde Bulunur.
Bizim en  önemli özelliğimiz; güçlü teknolojik alt yapımız, ulaşılabilir olmamız, sürecin her aşamasında  hızlı ve şeffaf geri dönüşlerde bulunmamızdır.Bu süreci adaylarımızla birlikte yönetiyoruz.

Human Kapital Adayı Uygun Yeni İş Fırsatlarından Haberdar Eder.
Human Kapital bir defa sizinle mülakat yaptıktan sonra size uygun diğer iş fırsatlarından mutlaka haberdar eder.

Diğer hizmetlerimiz için www.humankapital.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ İş İlanları

(14 iş ilanı)