İLHAN KUYUMCULUK

Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 19.00

Cumartesi: 08.00 - 19.00

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Web Site

www.ilhankuyumculuk.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Prim

Adres

-

Hakkımızda

1992 yılında İzmit’in ilk resmi döviz bürosu olarak faaliyete giren İLHAN DÖVİZ 2000 yılından itibaren de halktan aldığı güçle İLHAN KUYUMCULUK adıyla kuyumculuk ve mücevherat alanında da değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen her zaman yenilikçi ve müşterilerinin daha değerli olduğunu hissettiren bir müessese olmanın gayreti içersindedir. Ocak 2006 da farklı dizayn ve dekoruyla bir ilki daha gerçekleştirerek TÜRKİYE’NİN İLK ALTIN MARKETİNİ İzmit’ te açmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İLHAN GOLD MARKET çatısı altında geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine market tadında bir alışveriş yapma ortamı hazırlamıştır. İlklere imza atan müessese Türkiye’ de ilk defa peşin fiyatına 3 taksit sloganıyla altın satışında taksit olayını gerçekleştirmiş ve ulusal basınında dikkatini çekmiştir. Ulusal basında da haber konusu olan bu ilkler ve yenilikler artarak devam edecektir.

80 kişilik uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilmektedir. Aynı zamanda kendi bünyesinde bulunan tamir atölyesiyle müşteri ayrımı yapmaksızın hizmet verilmektedir. İster ürün yeni alınsın ister önceden alınsın hiçbir şekilde ayrım yapılmadan ücretsiz hizmet verilmemektedir.

Farklı tüketici tercihlerinin talep edildiği ve rekabetin iyice arttığı günümüz şartlarında dünya modasını ve tüketici istekleri yakından izlenerek ürün çeşitliliği oluşturulmaktadır. İlhan Kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standart ve bunun arkasında durmanın önemine vakıf bir müessesedir. Tüketicinin güvenini tesis edebilmek ve/veya güveni suistimal etmemenin çok önemli olduğu bilinciyle marka olmuş firmalarla çalışmaktadır.

Bünyemizde 6 farklı şirket toptan perakende olarak kuyumcu, saat mağazacılığı ve toptan pırlanta bulunmaktadır. Varolan 6 mağazamız ve 80 çalışanımız ile yakın zamanda yeni açılacak 2 mağazamız ile beraber sektörün başını çeken genç ve dinamik yapıya sahip bir firmayız.